Cykle. O życiu w spektrum autyzmu i z ADHD
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Cykle. O życiu w spektrum autyzmu i z ADHD
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.10
wciąż za drogo?
30.24 złpremium: 20.16 zł Lub 20.16 zł
25.10 zł Lub 22.59 zł
25.20 zł Lub 22.68 zł
28.90 zł
25.10 zł
25.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Anita Wojtkiewicz, znana jako „Psycholog na spektrum”, w ebooku „Cykle” opowiada o życiu i wyzwaniach osoby w spektrum autyzmu oraz z ADHD. „Ta mozaikowa narracja to sycąca porcja rzetelnej, najnowszej wiedzy psychologicznej, podanej bezpretensjonalnie i z humorem, doprawiona sma(cz)kami z dzieciństwa i dorastania w neuroatypowej rodzinie. Bezcenna rzecz!” – Ewa Furgał

W niezwykle osobistej książce Anita Wojtkiewicz opowiada o swoim dzieciństwie, rodzinie, pasjach, strategiach radzenia sobie w świecie, który jest pełen wyzwań.

Dla tych wszystkich, którzy mają do czynienia z osobami w spektrum autyzmu lub z ADHD, lektura „Cykli” może być niezwykle ważną pomocą, dzięki której zrozumieją, jak niektórzy z nas postrzegają świat.

Rekomendacje e-booka Cykle:

• Dla Anity Wojtkiewicz wszystko, co wiąże się z tematyką autyzmu, jest pasją. Dlatego może mówić o tym bez końca, a wszystko, co Wam powie, jest poparte wiedzą, sercem i doświadczeniem. – Jacek Hołub, autor książki Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

• „Cykle” to książka, która niezwykle zgrabnie i z humorem, pokazuje – zarówno w formie, jak i w treści – szczególny sposób myślenia osoby w spektrum ADHD. Jeśli chcecie „zajrzeć” do neuroróżnorodnego umysłu – jest to książka idealna. Warto po nią sięgać wiele razy i w różnych kontekstach. – mgr Agnieszka Szadurska-Prokopiuk, psycholożka, psychoterapeutka

O autorce ebooka „Cykle”:
Anita Wojtkiewicz jest psycholożką, konsultantką psychoterapii transkulturowej pozytywnej, diagnostką spektrum autyzmu i ADHD u dorosłych, a także autorką bloga „Psycholog na spektrum”, którego prowadzi od 2018 roku.
Z chęcią dzieli się swoją wiedzą, prowadząc liczne konsultacje, szkolenia i warsztaty oraz webinary. Występuje również na konferencjach skupionych wokół tematyki psychologicznej.

Sama jest osobą z diagnozą zespołu Aspergera oraz ADHD, którą otrzymała w wieku dorosłym.

Prywatnie – miłośniczka kotów zafascynowana Azją, interesująca się tematami zogniskowanymi wokół spektrum autyzmu i zdrowia psychicznego.

Cykle. O życiu w spektrum autyzmu i z ADHD od Anita Wojtkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć