Żmija i skrzydła nocy
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 225239)

Żmija i skrzydła nocy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 38.93
Audiobook - najniższa cena: 32.95
wciąż za drogo?
53.91 złpremium: 35.94 zł Lub 35.94 zł
-20% 38.93 zł Lub 35.04 zł
44.93 zł
45.90 zł
47.92 zł Lub 43.13 zł
42.12 zł
45.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Człowiek czy wampir – zasady przetrwania są takie same: nigdy nikomu nie ufaj, nigdy się nie poddawaj i zawsze – ale to zawsze – pilnuj swojego serca. Adoptowana córka króla wampirów Zrodzonych z Nocy, Oraya, ugruntowała sobie pozycję w świecie, w którym polowano na jej życie. Aby móc być czymś więcej niż zdobyczą, musi wziąć udział w Kejari: legendarnym turnieju organizowanym przez boginię śmierci. Jednak droga do zwycięstwa nie będzie łatwa, Oraya stanie w szranki z najokrutniejszymi wojownikami ze wszystkich trzech wampirzych domów…

Oraya, aby przeżyć, będzie zmuszona zawrzeć sojusz z tajemniczym rywalem. A wszystko, co związane z Raihnem, jest niebezpieczne. Raihn to bezlitosny wampir, zabójca doskonały, wróg korony ojca Orayi i... jej największą konkurencja. Ale księżniczkę najbardziej przeraża to, jak bardzo Raihn zaczyna ją pociągać.

W Kejari nie ma jednak miejsca na litość. Wojna przybiera na sile i niszczy wszystko, co Oraya uważała za dom. Raihn wydaje się rozumieć ją jak nikt inny, ale ich rozwijająca się relacja może stać się jej zgubą – w królestwie, w którym nic nie jest groźniejsze od miłości.

Żmija i skrzydła nocy od Carissa Broadbent możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Granica pomiędzy złością a smutkiem jest taka cienka.
Strach jest tylko zbiorem reakcji fizycznych.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć