ebook Gdyby jednak
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 74201)

Gdyby jednak
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 44.50
Audiobook - najniższa cena: 42.68
wciąż za drogo?
51.21 złpremium: 34.14 zł Lub 34.14 zł
42.68 zł
44.50 zł Lub 40.05 zł
45.52 zł Lub 40.97 zł
48.90 zł
44.47 zł
51.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdy Izzy Astor wsiada na pokład samolotu, nie spodziewa się, że czekają ją wyjątkowe wydarzenia. Wszystko zaczyna się od spotkania z Nate'em Phelanem – mężczyzną o ciemnych włosach, niebieskich oczach i zniewalającym uroku. Gdy zaraz po starcie samolot spada do rzeki Missouri, ich życie zmienia się na zawsze. Ona znajduje swoje miejsce w polityce, on zostaje żołnierzem. Mimo że ich drogi krzyżują się kilka razy, wciąż przechodzą obok siebie. Czy los w końcu pozwoli im się spotkać we właściwym czasie i da szansę ich uczuciu?

AUTORKA #1 NA LIŚCIE NEW YORK TIMESA

Wsiadając na pokład samolotu, Izzy Astor nie spodziewa się niczego szczególnego. Z pozoru to najzwyklejszy poświąteczny powrót do domu: jest tłoczno i gwarno, panuje zamieszanie. Nagle jednak dostrzega kompana podróży z sąsiedniego fotela, mężczyznę pod każdym względem niezwykłego.

Nate Phelan ma ciemne włosy, niebieskie oczy i mnóstwo surowego uroku, któremu dziewczyna nie potrafi się oprzeć. Coś ich do siebie przyciąga. I choć Izzy nigdy nie wierzyła w przeznaczenie, teraz musi zrewidować swoje poglądy.

Zaledwie półtorej minuty po starcie samolot spada do rzeki Missouri. W ich życiu wszystko się zmienia. Podobnie jak oni sami. Nate rozpoczyna karierę w armii, podczas gdy Izzy znajduje swoje miejsce w polityce. Mimo że na przestrzeni lat los kilkukrotnie krzyżuje ich drogi, za każdym razem ma kiepskie wyczucie czasu. Aż do momentu, gdy Izzy trafia do Afganistanu, gdzie Nate’owi powierzono zadanie zapewnienia jej ochrony. Zrobi wszystko, żeby włos nie spadł jej z głowy. I wszystko, żeby zdobyć jej serce.

Gdyby jednak od Rebecca Yarros możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bo to co w życiu wartościowe nigdy nie przychodzi łatwo.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć