Czekając na wiatr. Opowiadania kryminalne retro - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Czekając na wiatr. Opowiadania kryminalne retro - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.00
Audiobook - najniższa cena: 21.00
wciąż za drogo?
21.00 zł
37.80 złpremium: 25.20 zł Lub 25.20 zł
33.53 zł
35.70 zł Lub 32.13 zł
42.00 zł
42.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Czekając na wiatr" to opowiadania retrokryminalne opierające się na prawdziwych wydarzeniach w czasach drugiej wojny światowej i latach PRL. Dodatkowym bonusem jest ostatnie opowiadanie o zbrodni w... X wieku. Bo przecież zbrodnia jest pojęciem ponadczasowym...

Autor Grzegorz Skorupski, pasjonat historii i powieści kryminalnych, mieszka w Gostyniu.

"Pięć perełek w stylu retro. Autor w wysokiej formie." - Krzysztof Bochus.

"Tajemnica, przygoda, zbrodnie, a przede wszystkim magia niezwykłego Gostynia. Wszystko przyprawione pasją i wiedzą Grzegorza Skorupskiego, który wie jak w sposób mistrzowski tworzyć pasjonujące historie. Czytajcie, bo to świetne opowiadania!" - Tomasz Duszyński.

Polecamy również cykl o prokuratorze Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę.

Audiobooka interpretuje Kamil Pruban.

Czekając na wiatr. Opowiadania kryminalne retro od Grzegorz Skorupski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć