Most of All You. Dotyk miłości
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 37203)

Most of All You. Dotyk miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.99
wciąż za drogo?
26.99 zł
-20% 35.99 zł Lub 32.39 zł
44.99 zł
38.42 zł
40.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Od pierwszej chwili Crystal widziała, że Gabriel tu nie pasuje. Dobrze znała bywalców nocnego klubu. To miejsce było jej domem. Tańczyła, czarując mężczyzn, i… nie czuła kompletnie niczego. Opanowała tę sztukę do perfekcji. Lepiej nie czuć nic niż ponownie dać się zranić.

Okazało się jednak, że jest ktoś, kto boi się jeszcze bardziej.

Gabriel jako dziecko został porwany i przeszedł prawdziwy koszmar. Teraz nie potrafi znieść dotyku drugiej osoby. Czy wyleczy go przypadkowa, wynajęta dziewczyna? A może to Gabriel będzie tym, kto sprawi, że Crystal przestanie wierzyć w to wszystko, co wmawiała sobie od lat?

Dwie zagubione dusze spotykają się, by uwierzyć, że można podnieść się nawet z najmroczniejszego dna. Do tej pory świat zabierał im wszystko. Czy odważą się dostrzec, jak głęboką miłość może im podarować?

MIA SHERIDAN jest autorką książek uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie. W każdej ze swoich powieści z pasją splata losy bohaterów w prawdziwe miłosne historie o ludziach, których przeznaczeniem jest być razem. Mieszka z rodziną w Stanach Zjednoczonych.

Rekomendacje e-booka Most of All You. Dotyk miłości:

„«Most of All You» to jedna z moich ulubionych powieści Mii Sheridan! (…) Postać Crystal jest objawieniem. Przechodząc potężną, umiejętnie opisaną przemianę, wdarła się pod moją skórę swoją bolesną złożonością. A gdyby jej historia nie była dla kogoś wystarczająco rozdzierająca, to jest jeszcze Gabriel! O mój Boże, co za postać! Fani Archera z «Archer’s Voice» z pewnością się w nim zakochają. To człowiek o cichej sile, odwadze i mądrości, to bohater wyróżniający się na tle innych. Od chwili gdy sięgnąłem po tę książkę – opowieść o parze złamanych ludzi, którzy szukają ukojenia – nie mogłam się od niej oderwać. Całkowicie hipnotyzująca. Znakomity, pięknie napisany romans, który zostanie ze mną. - Samantha Young

„To trzeba przeczytać! Piękna, pełna emocji i słodka powieść. Przeczytałam ją dosłownie jednym tchem. Zakochałam się w historii Crystal i Gabriela od pierwszych stron i nie mogłam się od niej oderwać. Mia Sheridan całkowicie wciągnęła mnie w tę opowieść. Obie postacie zostały złamane, ale odnalazły w sobie to, czego naprawdę potrzebowały. (…) Z zapartym tchem obserwowałam, jak powoli rozwijają się ich relacje. Nie raz podczas czytania chciało mi się po prostu płakać. «Most of All You» poruszy Twoje serce na wiele sposobów”. - Pavlina Read more sleep less blog

„Mia Sheridan łączy dwójkę samotnych ludzi w wyjątkowej opowieści o akceptacji, powrocie do zdrowia i odkrywaniu, że miłość przybiera różne kształty i formy, a jej doświadczanie nie zawsze jest bolesne”. - Claire

„Mia Sheridan jest legendą w tym biznesie, a «Most od All You» to dobry przykład, dlaczego tak jest. Gabriel to mój idealny bohater. Złamany, ale o złotym sercu. Crystal jest silna pomimo wstrząsającej przeszłości, a razem tworzą parę idealną. Mia potrafi doskonale uchwycić każdą chwilę, w której jej bohaterowie są razem. Każde słowo, spojrzenie, gest opisane są jako piękne, dopracowane reakcje. Uwielbiam to! To książka idealna do czytania wtedy, kiedy serce potrzebuje uniesienia i chcesz uwierzyć w moc prawdziwej miłości. - Emma Scott

O e-booku Most of All You. Dotyk miłości blogerzy napisali:

Mia Sheridan doskonale wie, jak poruszyć najczulsze struny – tym razem plastycznie wdziera się w dwie pokaleczone życiem intymności, każe walczyć z demonami przeszłości i otworzyć się na szczere emocje. Most of All You to romans scalający dwa złamane serca – nieprzeciętny, wyjątkowy, z pewnością uzależniający. -  Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Most of All You. Dotyk miłości od Mia Sheridan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Niezwykle wzruszająca historia. Naznaczona żniwem przeszywających duszę traum, napełniona smutkiem i goryczą niechcianej codzienności, bolesna, a jednocześnie urzekająca, niepowtarzalna, cudownie wręcz romantyczna. Mia Sheridan doskonale wie, jak poruszyć najczulsze struny – tym razem plastycznie wdziera się w dwie pokaleczone życiem intymności, każe walczyć z demonami przeszłości i otworzyć się na szczere emocje. Most of All You to romans scalający dwa złamane serca – nieprzeciętny, wyjątkowy, z pewnością uzależniający.

Uczucie tych dwojga zauważalnie wymaga dużej atencji, niewątpliwie potrzebuje też wspólnie spędzanego czasu, od początku jednak filmowo uderza swoją niebywałą siłą. Bo przecież oni zasługują na znacznie więcej. Crystal to kreacja dostrzegalnie zagubiona w odmętach skrywanej głęboko bezradności – hipnotyzująca tancerka w nocnym klubie, śmiało uwodząca męską wyobraźnię, jednocześnie kobieta opuszczona w dzieciństwie, porzucona na pastwę własnego losu, żyjąca właściwie z dnia na dzień, nieustannie borykająca się z finansowym marazmem, pozbawiona perspektyw na komfortową przyszłość. Twarz tego konkretnego mężczyzny ewidentnie nie pasuje do miejsca, które ona zdaje się traktować niemal jak dom. Gabriel Dalton nie należy do stałych bywalców rozkosznych uciech, wydaje się dziwnie zdystansowany, może nawet wystraszony, trafia do życia bohaterki nieoczekiwanie i staje się szansą na wymowne doznania. Ten człowiek obarczony zostaje następstwami przerażających doświadczeń. Uprowadzony jako dziecko, w życiu dorosłym walczy z przenikliwym brakiem zaufania do fizycznego kontaktu, odczuwalnie chce nauczyć się bliskości. Ta dwójka niespodziewanie staje się dla siebie potrzebną terapią – dla odbiorcy to czas mocno wiarygodnych wzruszeń, to fotograficznie ukazane przyciąganie, to epizodyczne lekcje właściwych wartości i piękno kobiecej przyjaźni, to walka ze stereotypami i miłość dzielnie szukająca własnej definicji. Naprzemienna narracja pierwszoosobowa okazuje się tu strzałem w dziesiątkę – pozwala zajrzeć głębiej, przedrzeć się przez zrozumiałe wątpliwości, dopatrzeć się także chowanych na dnie serca pragnień.

Ta miłość domaga się konfrontacji z niewyobrażalnie trudną przeszłością – z pokłosiem traum nabytych w dzieciństwie, z przeżytym porwaniem i zatrważającą przemocą, z koszmarem porzucenia i boleśnie wrzynającą się samotnością. Mia Sheridan wiarygodnie wkrada się w otchłań dwóch skrzywdzonych niegdyś wrażliwości – wdziera się w dwie pogubione dusze, skruszone i zauważalnie niespełnione, a przecież pragnące jedynie bliskości. Wyraźnie domagające się zrozumienia dla własnych lęków. Most of All You to romans wstrząsający, przeszywający wyobraźnię i rozdzierający serce, z pewnością piękny i niezapomniany, niepozbawiony także ważnych refleksyjnych scen.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć