Smolarz
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 816)

Smolarz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 26.00
Audiobook - najniższa cena: 34.99
wciąż za drogo?
35.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-30% 26.00 zł Lub 23.40 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
31.19 zł
34.90 zł
29.98 zł
31.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy w Bieszczadach dochodzi do zaginięcia dwóch turystek, powraca przerażająca legenda o smolarzu. Igor Brudny, który próbował odzyskać spokój w górach, wbrew sobie angażuje się w tę mroczną sprawę. Gdy podejrzenie pada na jego sąsiada, musi stawić czoła nie tylko tajemniczemu mordercy, ale także miejscowemu układowi sił, na którego czele stoi polityk będący dla mieszkańców niemal bogiem. Czy Igorowi uda się odkryć prawdę i zdemaskować sprawcę?

POWRACA PRZERAŻAJĄCA BIESZCZADZKA LEGENDA

W Bieszczadach dochodzi do zaginięcia dwóch turystek. Z powodu tragedii ożywa legenda o ponurym smolarzu. Dręczony wyrzutami sumienia Igor Brudny, który w górach próbował odzyskać spokój, wbrew sobie angażuje się w sprawę. Gdy podejrzenie pada na jego sąsiada, zajmującego się wypałem drewna Samuela, komisarz jako jedyny kwestionuje jego winę. Przeciwko sobie ma nie tylko tajemniczego mordercę, lecz także miejscowy układ sił, na którego czele stoi polityk będący dla mieszkańców niemal bogiem. Szukając sprawcy, Brudny odkryje tajemnicę, przy której straszna legenda okaże się jedynie bajeczką dla dzieci…

Smolarz od Przemysław Piotrowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć