Miłosne wyzwanie - audiobook
2.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Miłosne wyzwanie - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
31.49 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
25.19 zł Lub 22.67 zł
34.99 zł
29.36 zł
34.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na wieść o rezygnacji ojca ze stanowiska prezesa rodzinnej firmy, Harry wie, że będzie jego następcą. Czekał na ten dzień i przygotowywał się do przejęcia rodzinnego biznesu całe życie. Nie spodziewał się jednak, że ojciec przygotuje listę zadań do wykonania, których zrealizowanie dowiedzie, że jest gotowy zasiąść w fotelu prezesa.

Podczas wykonywania jednego z nich spotyka piękną Megan, nieświadomy, że nie był to przypadek. Harry nawiązuje znajomość kompletnie nie zdając sobie sprawy, że dziewczyna tylko czeka, aby wykorzystać jego słabość i zainkasować małą fortunę. Kobieta doskonale wie, kim jest i jak powinna z nim postępować.

Jednak coś, co miało być jedynie pracą, przeradza się w prawdziwe uczucie. Megan staje przed najtrudniejszym wyborem w życiu, posłuchać głosu serca czy rozumu?

Audiobooka interpretują Diana Giurow i Jarosław Rodzaj

Miłosne wyzwanie od Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć