ebook Czarodziejka z ulicy Grodzkiej
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 298)

Czarodziejka z ulicy Grodzkiej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 32.24
Audiobook - najniższa cena: 36.90
wciąż za drogo?
38.69 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
-8% 29.66 zł
-25% 32.24 zł Lub 29.02 zł
32.90 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
36.11 zł
39.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zapraszamy do Collegium Magicae UJ - najlepszej magicznej uczelni w Polanii!

Tutaj dowiesz się, co mogą zrobić ci demony, dlaczego magia luster bywa zdradliwa, nauczysz się rzucać iluzje i kule ognia, a także poznasz przyjaciół na całe życie. Tylko zachowaj ostrożność - bo to życie może okazać się bardzo krótkie...

Czarodziejka Natasza, przez znajomych zwana "Lady", właśnie zaczyna trzeci rok magii praktycznej i ma wielką nadzieję, że będzie lepszy niż poprzedni. Niestety, impreza inaugurująca początek semestru kończy się dla niej rozczarowaniem, a na domiar złego - jej współlokatorka nie wraca po przyjęciu do akademika. Co spotkało młodą czarownicę? Dlaczego jeden z najbardziej niepozornych czarodziejów na uczelni nie wrócił na studia po wakacjach? I jak wiele szaleńczych pomysłów swoich koleżanek z roku zniesie czarownik Dobromir Czartoryski?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w powieści ze świata Polanii - w którym na Wawelu rządzi król, spokoju stolicy pilnuje smok, a czarodzieje studiują w budynku przy ulicy Grodzkiej.

Czarodziejka z ulicy Grodzkiej od Magdalena Kubasiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć