ebook Czarna Chmura - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4440)

Czarna Chmura - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
40.49 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
33.90 zł
-22% 35.09 zł Lub 31.58 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
44.99 zł
40.49 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Prowokacyjna powieść błyskotliwego naukowca, obowiązkowa lektura dla fanów twardej science fiction.

Jedna z najlepszych książek science fiction, () dorównująca najwybitniejszym dokonaniom Isaaca Asimova i Arthura C. Clarkea. - Richard Dawkins

Astronomowie w Wielkiej Brytanii i USA dokonują przerażającego odkrycia do Układu Słonecznego zmierza gigantyczny obłok międzygwiazdowy. Według obliczeń owa Czarna Chmura przejdzie między Ziemią i Słońcem, co wywoła niewyobrażalne zmiany na naszej planecie. W obliczu nadchodzącej katastrofy rząd brytyjski w porozumieniu z innymi krajami gromadzi w Nortonstowe międzynarodową społeczność wybitnych naukowców pod wodzą niekonwencjonalnego astronoma Christophera Kingsleya. Ich zadaniem jest zdobycie informacji o zbliżającym się obiekcie i zminimalizowanie szkód. Kiedy naukowcy odkrywają prawdę o pochodzeniu i naturze Czarnej Chmury, zmuszeni są zrewidować obowiązujące dotąd poglądy o życiu i wszechświecie.

Audiobooka interpretuje Marcin Stec.

Czarna Chmura od Fred Hoyle możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć