Twoja kompetentna rodzina. Nowe drogi wychowania - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 209)

Twoja kompetentna rodzina. Nowe drogi wychowania - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo MiND
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.09
Audiobook - polecana oferta: 22.10
wciąż za drogo?
23.40 złpremium: 15.60 zł Lub 15.60 zł
-14% 22.10 zł Lub 19.89 zł
26.00 zł
21.23 zł
26.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rodzina to miejsce, w którym wszyscy powinni czuć się dobrze. Niestety, to również miejsce, gdzie rodzą się konflikty i ścierają różne interesy. Jesper Juul, doświadczony pedagog i terapeuta rodzinny, dzieli się refleksjami na temat najczęstszych problemów rodziców i dzieci: agresji, niewłaściwej komunikacji, konfliktów przy stole, zachwiania życzliwych relacji, braku właściwego przywództwa dorosłych.W jego książce mozna znaleźć odpowiedzi na pytania: Jakiego zainteresowania potrzebują dzieci? Co jest ważniejsze: samodzielność czy posłuszeństwo? Dlaczego dorośli muszą się ciagle rozwijać. Jak być dobrym przywódcą w rodzinie?

JESPER JUUL, duński terapeuta rodzinny i pedagog, jeden z założycieli i dyrektorów Skandynawskiego Instytutu Kemplera dla pedagogów. Od 2004 roku kieruje siecią poradni wychowawczych Family-Lab International w ponad 15 krajach świata. Prowadzi wykłady, seminaria i warsztaty dla rodziców.

Audiobooka interpretuje Jakub Urlich.

Twoja kompetentna rodzina. Nowe drogi wychowania od Jesper Juul możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć