Śmierć stawia żagle
4.55 / 5.00 (liczba ocen: 4306)

Śmierć stawia żagle
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.49
wciąż za drogo?
29.49 zł Lub 26.54 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Daisy i Hazel wyruszają w rejs po Nilu, aby zwiedzić starożytne świątynie i zobaczyć mumie. Jednak zamiast ekscytującej przygody zostają wmieszane w morderstwo, którego ofiarą padła przywódczyni tajemniczego towarzystwa zwanego Oddechem Życia. Czy Daisy i Hazel zdołają rozwiązać kryminalną zagadkę i udowodnić niewinność córki ekscentrycznej angielskiej damy?

Daisy Wells i Hazel Wong udały się do Egiptu w rejs po Nilu. Mają nadzieję, że uda im się obejrzeć kilka starożytnych świątyń i mumii. Jednak zamiast podziwiać zabytki trafiają na… morderstwo. Razem z nimi na okręcie SS Hatszepsut podróżuje również tajemnicze towarzystwo zwane Oddechem Życia: grupa eleganckich angielskich dam i dżentelmenów, którzy uważają się za wcielenia starożytnych faraonów. Po trzech dniach rejsu ich przywódczyni zostaje znaleziona martwa nocą w kajucie.

Daisy i Hazel szybko się orientują, że nieśmiała córka ofiary jest wrabiana – i zaczynają badać najtrudniejszą dotąd w ich karierze sprawę.

Śmierć stawia żagle od Robin Stevens możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć