Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.00
Audiobook - najniższa cena: 24.75
wciąż za drogo?
-15% 22.00 zł Lub 19.80 zł
22.39 zł
28.90 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
33.57 zł
36.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy chcesz zbudować zdrowe relacje z innymi, a przede wszystkim z samym/samą sobą? Dr Marcin Matych, autor bestsellerowego poradnika „Jak żyć z lękiem”, zaprasza Cię do „gry o trochę lepsze relacje”. Przygotuj się na starcie z wewnętrznym Lękowym Trio: Nadzorcą, Krytykiem i Czarnowidzem, poznaj mechanizmy rządzące trudnościami w relacjach i dowiedz się, jak je przezwyciężać. Przeczytaj ebook „Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje” i zacznij grać o trochę lepsze życie.

Jak uzdrowić swoje relacje z innymi i z samym sobą?

Relacje, w których jesteśmy i to, jak się w nich czujemy w ogromnym stopniu wpływają na nasze poczucie szczęścia i życiowej satysfakcji.

• Czym różnią się zdrowe relacje od niezdrowych?
• Jak wychodzić z tych toksycznych np. z przemocowym partnerem, miejscem pracy czy z jednostronnej przyjaźni, gdy tkwimy w nich w szkodliwym bezruchu, bo wolimy „znane piekło” od „nieznanego raju”?
• Jak odważać się na prawdziwą bliskość, gdy się jej boimy?

Psychoterapeuta i lekarz Marcin Matych, znany jako dr Nerwica i autor bestsellerowego poradnika „Jak żyć z lękiem”, w którym zapraszał do „gry o trochę lepsze życie” w tej książce stworzył „grę o trochę lepsze relacje”. To gra, w którą może zagrać każda i każdy, kto chce zawalczyć o to, by wyjść z toksycznych relacji opartych na lęku i zbudować satysfakcjonujące relacje partnerskie – to jest możliwe!

Autor, używając bardzo przystępnego języka i prostych ćwiczeń, krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy gry, podczas których rozprawisz się z wewnętrznym Lękowym Trio: Nadzorcą, Krytykiem i Czarnowidzem oraz poznasz mechanizmy rządzące trudnościami w relacjach i dowiesz się, jak je przezwyciężać. A co najważniejsze – poznasz sposoby na budowanie dobrej i zdrowej relacji z najważniejszą osobą na świecie, czyli ze sobą samym/samą.

Tekstowi towarzyszą charakterystyczne ilustracje stworzone przez autora.

O autorze ebooka „Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje”:
Marcin Matych – psychoterapeuta ericksonowski, lekarz medycyny oraz doradca psychospołeczny i rodzinny. Zajmuje się kompleksowym leczeniem zaburzeń nerwicowych. Ma holistyczne podejście do człowieka i jego cierpienia, w którym umysł, emocje i ciało stanowią naturalną całość, będącą w relacji z otoczeniem. Należy do Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jako Dr Nerwica popularyzuje w mediach społecznościowych wiedzę o zaburzeniach lękowych i sposobach radzenia sobie z nimi. Autor bestsellerowego poradnika „Jak żyć z lękiem”.

Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje od Marcin Matych możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć