Bogać się z potęgą podświadomości
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 67)

Bogać się z potęgą podświadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
26.91 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-14% 22.90 zł
24.53 zł Lub 22.08 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.52 zł
24.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Odkryj, tkwiący w każdym z nas, sekret nadzwyczajnych sukcesów.

Czy zgłębiasz mądrości Murphyego od dawna, czy dopiero zaczynasz poznawać jego nauki, ta książka oświetli ci drogę do sukcesu. Zawiera ona autentyczne teksty, niektóre nigdy jeszcze niepublikowane w formie książkowej, wraz ze współczesną aktualizacją, przykładami i analizami pod kątem dzisiejszego czytelnika. Książka wykracza poza to, co słyszeliśmy dotąd na temat mocy pozytywnego myślenia w ujawnianiu zdolności do manifestowania niezwykłych zmian w życiu, jakie posiada każdy z nas.

Książki Josepha Murphyego, w tym wyjątkowy bestseller ,,Potęga podświadomości, dotarły do milionów czytelników. Obecna, nowa seria, autoryzowana przez Joseph Murphy Trust, dotyczy głównie pomyślności finansowej i prostych acz potężnych sposobów koncentrowania myśli i uwagi na osiąganiu celów życiowych, gromadzeniu bogactwa i życiu, o jakim marzymy.

Bogać się z potęgą podświadomości od Joseph Murphy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć