Autokar do nieba - audiobook
2.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 31)

Autokar do nieba - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 15.60
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
22.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Z pozoru zwykła wycieczka do Włoch staje się labiryntem tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji

Marcin budzi się po powrocie z wesela swojej siostry i niczego nie pamięta. Wiadomości na automatycznej sekretarce sugerują, że trochę wczoraj narozrabiał. Między innymi poturbował znajomego, który w ramach rekompensaty prosi, aby ten zastąpił go w pracy. Marcin zgadza się na zostanie pilotem wycieczki do Rimini, choć sam nigdy tam nie był i nic o tym miejscu nie wie. Grupa, jaką ma się zaopiekować, jest niezwykle różnorodna. Ksiądz, jego seksowna siostra, para gejów, emeryt narkoman oraz morderca, który jedzie do Włoch, aby sfinalizować umowę ataku terrorystycznego na Polskę to tylko niektóre z osób, z którymi Marcin będzie musiał spędzić najbliższe siedem dni. Prowadzi to do mnóstwa czasami zabawnych, a czasami strasznych sytuacji.

Czy odważysz się na podróż ulicami Rimini, gdzie każda chwila toczy się jak kości w grze o najwyższe stawki, łącząc komedię z thrillerem w jednym, pełnym niespodzianek tygodniu?

Audiobooka interpretuje Krzysztof Polkowski.

Autokar do nieba od Paweł Olearczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć