Nocna zmiana - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3265)

Nocna zmiana - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.87
Audiobook - polecana oferta: 30.48
wciąż za drogo?
42.21 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
29.55 zł
-18% 30.48 zł Lub 27.43 zł
37.43 zł
46.90 zł
39.71 zł
42.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy i uchodzący za najlepszy tom opowiadań mistrza horroru.

Wiele z tych mrożących krew w żyłach utworów sfilmowano, m.in. Cmentarną szychtę, Dzieci kukurydzy, Czasami wracają, Magiel i Szarą materię.

W 2023 roku miał premierę film Boogeyman, oparty na opowiadaniu Czarny Lud, z Sophie Thatcher (znaną z serialu Yellowjackets) oraz Chrisem Messiną (Operacja Argo, Ostre przedmioty) w rolach głównych!

Para trafiająca do miejsca, w którym żyją wyłącznie dzieci… Nauczyciel wracający do rodzinnego miasteczka i spotykający tam ludzi, którzy zginęli trzydzieści lat temu… Człowiek, który zaczyna się zamieniać w galaretowatą szarą masę… Mężczyzna, który igra ze śmiercią, przechodząc dla ukochanej po wąskim gzymsie 120 metrów nad ziemią… Morderca grasujący po kampusie, gdy nadchodzi pora nazywana Truskawkową Wiosną…

Stwory żyjące w szafach, śmiercionośne maszyny, wampiry, demoniczni kochankowie, gigantyczne szczury, śmiercionośne żołnierzyki, przerażające dzieciaki, szalony biznesmen… Jednym słowem wszystko, czego można oczekiwać po klasycznych horrorach, i jeszcze więcej!

To opowieści o zwykłych ludziach postawionych w makabrycznych sytuacjach i codziennych przedmiotach, które przechodzą przerażające przemiany.

Bo horror czai się tuż pod powierzchnią normalności.

Rekomendacje audiobooka Nocna zmiana:

Ten zbiór opowiadań zmrozi niejedno serce. - „Chicago Tribune”

King potrafi sprawić, że coś całkiem zwyczajnego staje się makabryczne i zaczynasz sprawdzać zamki w drzwiach. - „The Boston Globe”

Niezrównana wyobraźnia! - „The Observer”

Fani Stephena Kinga, czytając „Nocną zmianę”, znajdą wiele zalążków pomysłów, które później przerodziły się w pełnoprawne powieści i bestsellery literackie. - panodkultury.com

Audiobooka interpretuje Marcin Popczyński.

Nocna zmiana od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć