Polak - audiobook
3.7 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2217)

Polak - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 17.99
wciąż za drogo?
-7% 17.99 zł
27.59 zł Lub 24.83 zł
29.99 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mistrz J.M. Coetzee o miłości i namiętności. „Polak” to kameralna, subtelna opowieść o dwojgu samotnych ludziach, która wibruje i iskrzy od niedopowiedzeń. Prowokuje pytania o to, skąd bierze się fascynacja, kiedy rodzi się namiętność, i wreszcie: czym jest miłość. Jasny ton, klarowny, wyrazisty język i umiejętnie budowane napięcie sprawiają, że „Polak” to absolutny literacki triumf jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy.

Spotykają się w Barcelonie – polski pianista i hiszpańska mecenaska sztuki. W pierwszej chwili nic nie zapowiada, że połączy ich coś więcej niż tylko jeden wspólny wieczór. Powoli rozkwitająca znajomość zmienia się w zderzenie żywiołów. I choć Beatriz nie rozumie, dlaczego ulega Witoldowi, nie potrafi oprzeć się zachwytowi, który dostrzega w jego oczach. Widzi i czuje, że dla kogoś jest najważniejsza na świecie.

Rekomendacje audiobooka Polak::

• „Pisarz, który wymyśla na nowo zasady gatunku, w którym pisze, jest wyjęty spod prawa… Coetzee jest powieściopisarzem wyjętym spod prawa od 1973 roku.” – Benjamin Ogden „New York Times Book Review”

• „Wielki mistrz tego, co niewypowiedziane.” – „New York Review of Books”

Audiobooka interpretuje Mateusz Drozda.

Polak od J. M. Coetzee możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć