Krwawy wierch
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 53)

Krwawy wierch
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.84
Audiobook - najniższa cena: 35.02
wciąż za drogo?
35.71 złpremium: 23.81 zł Lub 23.81 zł
30.95 zł
33.73 zł Lub 30.36 zł
39.68 zł
39.68 zł Lub 35.71 zł
30.84 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom serii fantasy „Droga Samotnego Psa”. Minęły dwa lata, odkąd Oda Hidotake, zwany Gadem z Owari, wyrżnął klan Sasori i ściągnął na siebie wzrok samego Syna Niebios. Wezwanie do stolicy staje się pierwszym krokiem na drodze, która odmieni losy klanu Oda albo krwawo zakończy jego historię. „Arkady Saulski ponownie zabiera nas do surowego Nipponu, a lustrzanym odbiciem toczących go konfliktów jest Inu, Samotny Pies, Duch. […] Czy świat, w którym krew, zdrada i łzy mieszają się w bitewnym zgiełku podniesie się z kolan i zjednoczy w obliczu prawdziwego zagrożenia?” – Agata @artemiabook

W gnieździe żmij, gdzie intrygi są niczym pokarm, a zdrada niczym powietrze, nie ma miejsca dla wojowników, których słowa są szczere, a czyny proste. A jednak to właśnie tacy ludzie jako jedyni mają szansę uratować Nippon. Przed najeźdźcami i przed nim samym.

W idealnych ogrodach, na ścieżkach, na których zasycha już krew zamachowców, dochodzi do spotkań, o których będą kiedyś śpiewali pieśni. Nie wiadomo tylko, czy będą to pieśni o pierwszym spotkaniu przyjaciół czy śmiertelnych wrogów.

O powieści „Czarne Miecze”:

Uwielbiam tę książkę (tak samo jak poprzedniczki) za bijącą od niej szczerość, bezkompromisowość i wykreowanych bohaterów.
Tutaj cały czas coś się dzieje, i nawet jeśli jest to mało istotne dla fabuły, to jest opisane w taki sposób jakby była to największa walka. - /Zosia @give.me.books/

Krwawy wierch od Arkady Saulski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć