Erotyczny alfabet: Z jak Zakazane
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: Z jak Zakazane
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.59
Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
17.99 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.59 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
17.07 zł
18.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Wiedziałam, że wszystkie kataklizmy, jakie są na świecie, trafią na mnie. I jednym z nich było spotkanie z księdzem. Nie byłam gotowa na reakcje, jakie we mnie wywoła. I to zaskakujące zachowanie – przesunął dłonie nieco do góry po ramieniu, patrząc mi przy tym w oczy, jakby się nad czymś intensywnie zastanawiał. Czułam się skrępowana całą sytuacją, ale było w tym coś mistycznego...".

Bohaterowie i bohaterki ostatniego tomu serii „Erotyczny alfabet" poszukują seksualnych doznań poza granicami wyznaczonymi przez społeczne tabu. Romans z partnerem przyjaciółki, z księdzem, z szefem, z teściową, z przybranym bratem? Poznaj opowiadania ze zbioru „Z jak zakazane" i wejdź w świat zupełnie nowych, niebezpiecznych doznań.

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych:

Rodzeństwo

Zakazany owoc

I nie wódź nas na pokuszenie

Greckie wakacje z teściową

Ukryte namiętności: Żona prezesa

Zakazane spojrzenia

Córka przyjaciela

Noc zakochanych

MILF

Praktykantka

Erotyczny alfabet: Z jak Zakazane od Catrina Curant, Nadia Drozd, Venessa Hart, B. J. Hermansson, Elena Lund, Erika Svensson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć