Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Wodnika
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Wodnika
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.49
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
39.23 zł
21.34 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Nie chciałem czekać. Dopadłem do niej i całym sobą przygwoździłem do pieca kaflowego. Nachyliłem się i ugryzłem płatek jej ucha. Opuściła ręce wzdłuż ciała i poddała mi się zupełnie. Bardzo powoli zdejmowałem jej podkoszulek, trąc palcami o gładką skórę. Odsunąłem się tylko na chwilę, by ściągnąć jej go przez głowę, i na powrót przycisnąłem ją do pieca. Jej drobne piersi rozgniatałem swoim torsem. Dołożyłem dłonie. Sutki miała sterczące. Ścisnąłem, syknęła. Nie chciałem być delikatny, zdawało mi się, że ona także nie chce mojej delikatności. Oboje chcieliśmy siebie mocno, tu i teraz. Naparłem na nią i wcisnąłem się w jej usta."

Spokojny pisarz po pięćdziesiątce wyjeżdża do uzdrowiska. Pewnego deszczowego dnia poznaje miejscową kelnerkę – młodą, tajemniczą dziewczynę – i zaczyna o niej fantazjować. Po przypadkowym spotkaniu rudowłosa zaprasza go na herbatę. Ogień między nimi zaczyna płonąć i wkrótce na światło dzienne wyjdą ich najbardziej skrywane fantazje... (Ognista dziewczyna, Annah Viki M.)

Jesteś „zodiakarą"? Seria „Erotyczny Zodiak" jest w takim razie dla Ciebie!

Wydawnictwo LUST przedstawia nowy cykl, który zainteresuje zwłaszcza miłośników/miłośniczki horoskopów i wszystkie osoby, które wierzą w moc znaków.

Kolejna część powstała z myślą o Wodnikach i jest związana z ich miłosną charakterystyką.

Osoby spod tego znaku są pełne sprzeczności. Z jednej strony niezależne, ceniące różnorodność i chętne do eksperymentowania, z drugiej zaskakują swoją lojalnością w związkach. Pragną znaleźć tę jedną osobę, która pozwoli im w łóżku na pełną otwartość i bycie sobą. Czasem tylko mogą mieć problem z romantyzmem, więc nad tą sferą mogłyby popracować. Niemniej Wodnicy to kochanki i kochankowie godni zaufania, myślący o relacji przyszłościowo.

Niech ten tom dostarczy Wam dreszczyku emocji, zmysłowych doznań i przyjemności równie gorącej co wspomnienie letniego romansu!

W skład zbioru wchodzą następujące opowiadania:

Ognista dziewczyna

Nadzwyczajny szef

Walentynki: Amanda

Fabryka Poziomek: Glory hole

Śpiąca królewna

Wolna kobieta

Kochankowie

Zakazany owoc

Pod słońcem Nevady

Isabella I Torben

Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Wodnika od Camille Bech, Catrina Curant, B. J. Hermansson, Chrystelle LeRoy, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć