Divine Rivals. Pojedynek bogów
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 207571)

Divine Rivals. Pojedynek bogów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.93
wciąż za drogo?
32.31 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
26.93 zł Lub 24.24 zł
28.00 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
27.27 zł
31.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po stuleciach uśpienia bogowie znów toczą bitwy, a krucha równowaga między światami wydaje się zagrożona. Trwa wojna, od której zależą losy ludzkości, a w niej najlepszym orężem może okazać się... miłość.

Dla osiemnastoletniej Iris Winnow liczy się tylko rodzina, zrobi więc wszystko, by ją chronić. Ukochany brat niedawno zaginął na froncie - na wojnie toczącej się między dwojgiem bogów - a bezrobotna matka topi smutki w butelce. Teraz to na Iris spoczął ciężar utrzymania domu, dlatego dziewczyna stara się o pracę felietonistki w "Oath Gazette", najpoczytniejszej gazecie w mieście. Poznaje tam Romana Kitta, ambitnego, przystojnego i aroganckiego młodego mężczyznę, który również pragnie tej posady.

Są jak ogień i woda: ona, uboga dziewczyna, która walczy o przetrwanie; on, wykształcony syn bogatych rodziców, któremu niczego nie brakuje.

Sytuacja w domu Iris jest coraz trudniejsza - z tęsknoty i rozpaczy dziewczyna zaczyna pisać do brata listy. Nie wie jednak, dokąd je wysłać, dlatego wkłada je do szafy. A one - w magiczny sposób - trafiają w ręce redakcyjnego rywala nastolatki. Między dwojgiem dziennikarzy rodzi się nieoczekiwana więź. Czy sprawi ona, że ich wzajemne antagonizmy zejdą na drugi plan?

Epicka powieść fantasy dla młodzieży z motywem enemies to lovers - pełna nadziei, złamanych serc i niezrównanej potęgi miłości. Kolejna znakomita historia od Rebekki Ross, autorki "Rzeki zaklętej" i "Ognia nieskończonego".

Divine Rivals. Pojedynek bogów od Rebecca Ross możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Fajnie napisana powieść. Historia typu od nienawiści do miłości, poprowadzona w bardzo przyjemny, naturalny i nienachalny sposób. Przeplatana motywami magicznymi, ale wszystko jest logicznym ciągiem. Dobrze rozpisane postacie, nawet te drugoplanowe. Czekam na tom 2, który podobno jest jeszcze lepszy od pierwszej części. Książkę połknęłam w półtorej dnia :) polecam

Warto zerknąć