Czas śmierci
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 430)

Czas śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.70
Audiobook - najniższa cena: 29.70
wciąż za drogo?
43.11 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
29.70 zł
33.05 zł
33.53 zł Lub 30.18 zł
38.31 zł Lub 34.48 zł
32.98 zł
33.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Max Czornyj, autor znakomitej serii kryminalnej z komisarzem Erykiem Deryłą, po raz kolejny zawładnie waszą wyobraźnią. Grzechy kościoła, seryjny morderca rokrocznie składający ofiarę i sztuka artystycznego profilowania. Ebook „Czas śmierci” to thriller, który odbierze oddech nawet najbardziej wyrafinowanemu wielbicielowi mrocznych powieści.

Każdy jest mordercą, wszystko zależy od perspektywy i okoliczności…

Kościelni dygnitarze powierzają bratu Hektorowi delikatną misję. Ma przekonać pewnego księdza do zrezygnowania z kapłaństwa oraz wyznania mrocznego sekretu.
Tymczasem zbliża się dzień, w którym Jubileuszowy Morderca składa swoją coroczną ofiarę. Śledczy za wszelką cenę chcą go powstrzymać. Jednocześnie komisarz Sara Adam prowadzi sprawę tajemniczego samobójstwa nastolatki. Prosi o pomoc Manuela, artystę wykonującego niezwykłe profile przestępców.

Losy ich wszystkich połączy przerażająca zbrodnia.
Każdy ma swoje głęboko skrywane tajemnice. Seryjny morderca nazywający się Achillesem zna je wszystkie. Twoją też.

O e-booku Czas śmierci blogerzy napisali:

Mroczny klimat, zawile skonstruowana fabuła, mordercza atmosfera, nieobliczalny, psychopatyczny morderca oraz nieustępliwa komisarz Sara Adam i niezastąpiony brat Hektor, to mocne punkty najnowszej książki Maxa Czornyja. Czas śmierci zabiera nas do świata tajemnic, które nie mogą wyjść poza mury kościoła. -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Czas śmierci od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Max Czornyj nie przestaje zaskakiwać swoich czytelników. Z każdą książką zabiera nas do mrocznego świata, który w ryzach trzyma nasze emocje. Najnowsza książka będąca początkiem nowej serii z bratem Hektorem i komisarz Sarą Adam w roli głównej to solidny zastrzyk adrenaliny, która już od pierwszych stron rozlewa się w naszej czytelniczej krwi. Czas śmierci to mocne uderzenie, którym Czornyj nokautuje najbardziej wybrednych miłośników kryminałów i thrillerów.

Zatem biorąc tę książkę do swych rąk, przygotujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki – zapnijcie pasy i dajcie porwać się Jubileuszowemu Mordercy, który z każdym rokiem składa swoją ofiarę. Bądźcie pewni, że Achilles uderzy z największą mocą. Czy brat Hektor i komisarz Sara Adam zdołają poznać jego personalia, zanim będzie za późno? Pewne jest to, że zawsze jest czas na zaaplikowanie sobie maksymalnej dawki czytelniczych doznań serwowanych przez mistrza Czornyja – Maxa Czornyja.

Mroczny klimat, zawile skonstruowana fabuła, mordercza atmosfera, nieobliczalny, psychopatyczny morderca oraz nieustępliwa komisarz Sara Adam i niezastąpiony brat Hektor, to mocne punkty najnowszej książki Maxa Czornyja. Czas śmierci zabiera nas do świata tajemnic, które nie mogą wyjść poza mury kościoła. Jego przywódcy starają się skrzętnie ukryć, to, co może okryć ich historię hańbą. Dlatego też brat Hektor otrzymuje misję mającą na celu ukryć, to, co niewygodne. Ma on bowiem przekonać jednego z księży do porzucenia kapłaństwa i wyznania najcięższego grzechu.

Proszę mi wierzyć, że ta sprawa nie jest jedyną, która spędzi Wam sen z powiek bowiem wielkimi krokami, zbliża się dzień, w którym da o sobie znać Jubileuszowy Morderca. Jak co roku pragnie złożyć swoją ofiarę. Czy komisarz Sara Adam zdoła powstrzymać jego psychopatyczne żądze? Wszak niepohamowane pragnienia Achillesa, nie powstrzymają go przed kolejnym morderstwem. Czy śledczy zdążą na czas, aby zapobiec kolejnej tragedii? Jaką drogę będzie musiała przejść Sara Adam by dać kres zbrodni? Możecie być pewni, że wraz z nią i bratem Hektorem przeżyjecie wiele emocjonujących chwil, które zgotują Waszą krew? A co przygotował Max Czornyj? Przekonajcie się sami i sięgnijcie po Czas śmierci, książkę, która zasługuje na miano NIK – Najlepszej Interesującej Książki. Dodam więcej, tytuł bestsellera to tylko kwestia dni.

Brat Hektor w pełni poświęci się powierzonej mu misji przez kościelnych dygnitarzy. Komisarz Sara Adam z pomocą profilera Manuela poprowadzi sprawę, owianego mgłą tajemnicy samobójstwa nastolatki. Czy te dwie sprawy mają swój wspólny mianownik? Pewne jest to, że Sara Adam i Hektor nie pozwolą o sobie zapomnieć. Dlatego tak samo, jak Czyt-NIK z utęsknieniem wyczekiwać będziecie kolejnej książki Maxa Czornyja z udziałem tych jakże wyrazistych bohaterów.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć