Pustkowie zwane pokojem
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 26408)

Pustkowie zwane pokojem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 43.12
wciąż za drogo?
50.40 złpremium: 33.60 zł Lub 33.60 zł
43.12 zł Lub 38.81 zł
43.68 zł
50.40 zł Lub 45.36 zł
56.00 zł
43.09 zł
44.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja wyróżnionej Nagrodą Hugo „Pamięci zwanej Imperium”. Ebook „Pustkowie zwane pokojem” to spektakularna space opera, w której przerażający obcy mogą doprowadzić do zagłady cywilizowanego świata. „Najlepsza powieść SF ostatnich lat” – Yoon Ha Lee, autor „Gambitu lisa”

Na granicach teixcalaanlijskiej przestrzeni czai się tajemnicze zagrożenie. Nikt nie potrafi porozumieć się z obcymi, żadna broń nie jest w stanie ich zniszczyć, a kapitan Dziewięć Hibiskus wydano rozkaz wygrania wojny z nimi. Rozpaczliwie poszukując dyplomatycznego rozwiązania, kapitan floty wysłała po emisariuszkę, która ma nawiązać kontakt z tajemniczymi najeźdźcami. Mahit Dzmare i Trzy Trawa-Morska, które nadal nie wróciły do równowagi po ostatnich wydarzeniach w Imperium, stają przed niewiarygodnie trudnym zadaniem – muszą podjąć próbę negocjacji z wrogo nastawionym jestestwem, nie doprowadzając przy tym do zguby siebie samych i całego Imperium. Ich sukces bądź porażka na zawsze zmienią oblicze Teixcalaanu.

***
„Poruszająca, piękna i bardzo ludzka opowieść przygodowa. Najlepsza powieść SF ostatnich lat”. – Yoon Ha Lee, autor Gambitu lisa

Pustkowie zwane pokojem od Arkady Martine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć