Wyostrzony umysł. Wzmocnij swoją uwagę i koncentrację dzięki codziennym ćwiczeniom z uważności
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Wyostrzony umysł. Wzmocnij swoją uwagę i koncentrację dzięki codziennym ćwiczeniom z uważności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 36.19
wciąż za drogo?
42.30 złpremium: 28.20 zł Lub 28.20 zł
36.19 zł Lub 32.57 zł
36.66 zł
47.00 zł
47.00 zł Lub 42.30 zł
36.17 zł
36.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Omija cię 50 procent twojego życia. Zresztą nie tylko ciebie. Dotyczy to nas wszystkich.

Zatrzymaj się na moment. Czy jesteś teraz tu? Czy skupiasz się na tym, co czytasz? A może twój umysł wędruje gdzie indziej, wybiega naprzód lub cofa się do wspomnień? Skupia się na zmartwieniach, liście rzeczy do zrobienia lub na twoim smartfonie?

Niezależnie od tego, czy przeglądasz internet, rozmawiasz ze znajomymi, czy przygotowujesz się do ważnego spotkania, nie możesz skupić uwagi. Ta umiejętność rozproszenia uwagi była niezwykle przydatna kiedyś, w świecie pełnym niebezpieczeństw i drapieżników, jednak w dobie nadmiaru bodźców i informacji nieraz staje się przekleństwem. Dobra wiadomość jest taka, że możemy wytrenować nasz umysł i odzyskać uwagę.

Ta książka zabierze cię w podróż po układzie uwagi twojego mózgu. Dowiesz się, jak działa, w jaki sposób się wyczerpuje i jakie ma to dla ciebie konsekwencje. A przede wszystkim dzięki prostym ćwiczeniom nauczysz się łatwiej skupiać, nie rozpraszać się oraz w pełni doświadczać chwil radości i uniesienia, a także z łatwością stawiać czoło problemom.

Wyostrzony umysł. Wzmocnij swoją uwagę i koncentrację dzięki codziennym ćwiczeniom z uważności od Amishi P. Jha możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć