Erotyczny alfabet: P jak Poli - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Erotyczny alfabet: P jak Poli - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.59
Audiobook - najniższa cena: 27.29
wciąż za drogo?
31.49 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.29 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
31.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiedziałam, że jesteśmy blisko, widziałam po zachowaniu Magdy, zobaczyłam w mętnych oczach Roberta. Pocałowałam go, tego mojego kochanka, mojego cudownego męża, jurnego samca. To, co tutaj się działo, nasza trójka złączona w miłosnym akcie, było jak symfonia, operowy cud.

Narratorka opowiadania My i ona odkrywa w sobie nie tylko zdolność do życia w erotycznym trójkącie, ale też pokochania wielu osób naraz. Podobnie jak bohaterowie i bohaterki zbioru P jak poliamoria, pozwala sobie na samoakceptację bez oglądania się na społeczne tabu. Poznaj historie seksualnych przygód, które są czymś innym niż seks grupowy, bo przynoszą więcej: erotyczne spełnienie wynikające ze współbycia w wielości.

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych:

My i ona

Młoda para + 1

Moje wszystkie kobiety

Kosmiczny orgazm

Midsommar

Poliamoria w Paryżu

Przyjemność do kwadratu

Miłość na wakacje

Bohema

Weselna fucha

Audiobooka interpretują Marianna Wypart, Karina Kruk, Masza Bogucka, Mirella Biel, Joanna Derengowska, Magdalena Zając - Zawadzka, Anna Szymańczyk i Lilianna Pieprzyk

Erotyczny alfabet: P jak Poli od Catrina Curant, B. J. Hermansson, Annah Viki M., Ewa Maciejczuk, Maja Sawicka, Erika Svensson, Lisa Vild, Jan Wieczorek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć