Erotyczny alfabet: S jak Seksklub
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: S jak Seksklub
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Oddech Kaliny przyśpiesza, gdy faun podnosi kobietę, rozrywa jej sukienkę i odwraca do kamery. Jej twarz nie jest już bez wyrazu jak na początku. Maluje się na niej pożądanie, usta ma spuchnięte, sutki są ciemne, dużo ciemniejsze niż jasne ciało. Stworzenie za nią jest wielkie, nieludzkie. Kalina zdaje sobie sprawę, że to charakteryzacja, a jednak i ona daje się zwieść magii obrazu. Jej ciało wygina się nieznacznie do tyłu jak ciało aktorki. Kamera robi zbliżenie na jej twarz, nie pozostawiając złudzeń – jest właśnie pieprzona, mocno, tak, że jej usta się otwierają, oczy rozszerzają, a Kalina wydaje jęk".

Rzeczywistość seksklubów ma wiele wspólnego ze światem snów: atmosfera tajemnicy i utraty kontroli, do tego przeczucie, że wszystko może się wydarzyć, i wreszcie świadomość, że spełnienie jest na wyciągnięcie ręki... Spotkanie doświadczonych swingersów, nietypowy wieczór kawalerski, a może niewinna przygoda, która przeradza się w orgię? Poznaj zbiór „S jak seksklub" i podniecające scenariusze fantazji, które zostaną z Tobą na długo.

W skład zbioru wchodzi 11 opowiadań erotycznych:

Pocałunek albo psikus

Rozpuścić gniew

Weekend z przyjaciółką: seksklub

Smoczyca: gonitwa

Witaj w Kitty

Swingerki

Sylwester: Kraina snów

3 x „tak"

Flamingo

Fabryka Poziomek: Glory hole

Historia pewnego rękopisu

Erotyczny alfabet: S jak Seksklub od Catrina Curant, Everly Kane, Mila Lipa, Elena Lund, Annah Viki M., Alessandra Red, Ruth Ross możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć