Erotyczny alfabet: J jak Język
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: J jak Język
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Nastia z zawodową dokładnością pieściła moje ciało, doprowadzając na granicę szaleństwa. Nasze pocałunki i zapachy zlewały się ze sobą, tworząc iście uzależniającą mieszankę. Ulokowana między moimi nogami dociskała mnie do łóżka, skubiąc wargami moją szyję, sutki, brzuch...

Zatrzymałam ją. Pchana instynktem, nagłą odwagą i ciekawością w eksperymentowaniu z własną seksualnością, postanowiłam zrealizować swój pomysł. Miałam dla niej prezent".

Bohaterowie i bohaterki kolejnego zbioru w serii „Erotyczny alfabet" tak jak narratorka „Podniebnych fantazji" eksplorują rozkosz z seksu oralnego bez względu na okoliczności. Poznaj opowiadania, w których wiodącą rolę dawcy rozkoszy odgrywa język – bez względu na płeć, różnicę wieku czy odległość od domu.

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych:

Umowa na seks 1: Na głodzie

Wiosenne przebudzenie

Pocałunek albo psikus

Balijskie przyjemności

Biwak

Kuracjuszka

Podniebne fantazje

Plan Alfa

Arkana Femdom

Licytacja, czyli historia miłości za 821 zł

Erotyczny alfabet: J jak Język od Catrina Curant, Malin Frosa, Everly Kane, Annah Viki M., Alessandra Red, Ruth Ross, SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć