Erotyczny alfabet: U jak Uległość
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: U jak Uległość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Wszedł do domu i się zatrzymał. Zwykle paliło się światło, grała muzyka, ale tym razem było ciemno. Salon oświetlały świeczki. Klęczała na dywanie, nago, z liną u stóp. Nie podniosła głowy, nie drgnęła, gdy wszedł. Przeszedł do łazienki, ignorując ją, a gdy wyszedł z włosami jeszcze wilgotnymi po prysznicu i ręcznikiem na biodrach, klęczała dalej w tej samej pozycji. Do tej pory wiązał ją wyłącznie po to, aby ograniczyć jej ruchy, aby uwięzić ją i zniewolić, aby uzmysłowić, co robi sobie sama. Teraz chciał pokazać jej coś innego".

Bohaterowie i bohaterki zbioru „U jak uległość" podobnie jak kochankowie z opowiadania „Wolność w zniewoleniu" eksplorują na płaszczyźnie seksualnej dynamikę władzy i podporządkowania. Tygodniowy urlop w klimacie BDSM, lesbijska fantazja o romansie z seksowną pilotką, a może tymczasowy układ z tajemniczym mężczyzną? Poznaj świat BDSM od strony uległych i odkryj rozkosz, jaką daje seks oparty na całkowitym oddaniu kontroli.

W skład zbioru wchodzi 11 opowiadań erotycznych:

Wakacje uległej 1: Pan i Uległa

Wakacje uległej 2: Padok

Wakacje uległej 3: Wyścig

Podniebne fantazje

Maliny

Wolność w zniewoleniu

W poszukiwaniu zapomnienia 1: Bezwstydna propozycja

Pan Darcy: Uległość i zdumienie

Błękit

Zakazana rozkosz

Dyscyplina wiedzy

Erotyczny alfabet: U jak Uległość od Black Chanterelle, Catrina Curant, Annah Viki M., Maja Margasińska, Victoria Październy, Ruth Ross, SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć