Erotyczny alfabet: W jak Wojeryzm
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: W jak Wojeryzm
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 12.50 zł Lub 12.50 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.99 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Drobna postać pochylająca się nad kolejną przyrządzaną potrawą, która stawała się dziełem sztuki w jej wykonaniu. Wyrafinowany smak eksplodujący ogromem uniesień oraz wizualny efekt powodował kaskadę doznań bliską najlepszemu orgazmowi. Szczytowaniu w kosztowaniu, smakowaniu, jedzeniu, syceniu się. Mężczyzna obserwujący z ukrycia drobną postać nigdy dotąd nie widział człowieka z tak przeogromną pasją do gotowania. Wydawało mu się, że widzi magię, iście erotyczny spektakl pracy rąk, ciała, ust, oczu... Nie potrafił przestać patrzeć."

Bohaterowie i bohaterki opowiadań ze zbioru „W jak wojeryzm" długo pozwalali się uwodzić seksualnej rozkoszy, jaką daje obserwowanie innych z ukrycia, a jednocześnie kontrola własnej przyjemności. Jak może się potoczyć spotkanie podglądaczy z podglądanymi i czy zachowa swój erotyczny potencjał? A może podglądanie stanie się częścią seksualnej przygody z nieznajomymi? Wejdź w świat opowiadań o podglądaczach i odkryj wszystkie odmiany rozkoszy, jakie można czerpać z ukrycia.

W skład zbioru wchodzi 11 opowiadań erotycznych:

Momenty. Skradziona rozkosz

Fusion

Zakochany podglądacz

Podglądana

Bardzo upalne lato

Gwiazda porno

Sceny życia za ścianą

Dziewczyna z moich stron

Zdrada kontrolowana

Doktorze seks proszę!

Stephanie, voyeur bez żadnych zahamowań

Erotyczny alfabet: W jak Wojeryzm od Catrina Curant, Fabien Dumaitre, Eses, Anna Kaveto, Alicia Luz, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć