Erotyczny alfabet: O jak Orgia
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: O jak Orgia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.81 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„To było jak magia, tamta noc była dziwna, magiczna, wypełniona strachem, radością i pożądaniem. Nigdy nie zapomnę, jak jego palce niecierpliwie rozpinały mi koszulę, jak nieporadne to było i jak bardzo nie przeszkadzało mi, że reszta jest obok, że zaledwie kilka metrów dalej przy ognisku siedzą dziewczyny, że chłopaki zamilkli. To chyba zniszczyło nasze bariery. To albo świadomość, że wywinęliśmy się śmierci".

Grupa przyjaciół z opowiadania „Jedeń tydzień w roku" ma nietypową tradycję: co roku, w niezmiennym składzie, spędzają siedem dni w zamkniętym gronie. Zasada jest jedna: w tym jednym tygodniu nie obowiązują ogólnie przyjęte standardy moralności, a seksualność nie zna granic. Poznaj opowiadania ze zbioru „O jak orgia", które przeniosą Cię w świat specyficznej odmiany seksualnej przyjemności – tej, która staje się tym silniejsza, im szerzej się nią dzielimy.

W skład zbioru wchodzi 11 opowiadań erotycznych:

Jeden tydzień w roku

Przyjemność do kwadratu

Pokaz mody i namiętności

Miłość na wakacje

Rozpuścić gniew

Kino Vega

Flamingo

Dla nieznanej publiczności

Trójkąt jak ze snu

Weekend z przyjaciółką: seksklub

Szeherezada

Erotyczny alfabet: O jak Orgia od Black Chanterelle, Catrina Curant, Chrystelle LeRoy, Mila Lipa, Annah Viki M., Ewa Maciejczuk, SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć