Włóczęga - audiobook
4.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18868)

Włóczęga - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 41.96
Audiobook - najniższa cena: 39.21
wciąż za drogo?
39.21 zł
-11% 46.90 zł
52.99 zł Lub 47.69 zł
47.69 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Odkryj tajemnicę Świętego Graala w drugim tomie serii Bernarda Cornwella. Thomas z Hookton wyrusza wraz z ukochaną Eleonorą i księdzem Hobbem w niebezpieczną podróż, by odnaleźć legendarny kielich. Nie wie jednak, że na jego drodze stanie bezwzględny inkwizytor Bernard de Taillebourg, gotowy na wszystko, by stać się jego zdobywcą.

Październik 1346 roku. Anglicy po zwycięstwie w bitwie pod Crécy kontynuują marsz przez Normandię i Pikardię, napadając na kolejne miasta. Przerażeni Francuzi zwracają się o pomoc do Szkotów, chcąc odwrócić bieg wojny.

Thomasowi z Hookton pod Crécy udało się pomścić najbliższych. Teraz młody łucznik wraz z ukochaną Eleonorą i księdzem Hobbem wyrusza na wyprawę po Świętego Graala. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że legendarnym kielichem interesuje się również dominikanin Bernard de Taillebourg, który nie cofnie się przed niczym, by go zdobyć.

Czy Thomas zdoła odnaleźć Graala, zanim na jego drodze stanie bezwzględny inkwizytor?

Audiobooka interpretuje Krzysztof Polkowski.

Włóczęga od Bernard Cornwell możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć