Uczennica
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Uczennica
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 8.99
8.99 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
9.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
9.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Zniewolenie. Oddanie się komuś. Ból wymieszany z rozkoszą. Chciała być zarówno widzką, jak i uczestniczką. Chciała wszystkiego.

Ewa, jej nauczycielka. Wymagająca, surowa, piękna. Z wielkim dystansem w stosunku do studentów, a jednocześnie jedna z tych osób, które potrafią przekazać wiedzę. Alicja na początku się jej bała, wydała jej się strasznie despotyczna i surowa. A potem odkryła, że to na te zajęcia czeka najbardziej, że to one wydają się jej najciekawsze. Teraz z kartką w ręku orientuje się, że już od dawna jest zadurzona w Ewie. W jej ruchach, w tym, jak zmienia barwę głosu. W momencie, w którym Ewa uświadomiła jej, że wie, i odeszła. Alicja wtedy wróciła do domu, zamknęła się w pokoju i doprowadziła do orgazmu w niecałą minutę, a potem uderzała pięściami w łóżko, bo to za mało. Chciała więcej. Chciała pełnego życia. Pragnęła wyjść poza ramy tego, co „właściwe”. Czy adres i data na kartce są właśnie tym, czego szuka? Nie wie, ale chce sprawdzić.”

Romans między uczennicą i wykładowcą zawsze jest zakazany. Ewa długo się wahała zanim zdecydowała, że uwiedzie Alicję. Kary, nagrody i pierwsze razy. Czy doświadczona para – wykładowczyni i jej mąż – pokaże studentce, jak może wyglądać namiętność naznaczona dominacją i uległością?

Catrina Curant to pseudonim artystyczny polskiej pisarki. Eksperymentowanie w łóżku, szukanie nowych doznań i odkrywanie swojej natury jest dla niej czymś naturalnym. Pisuje felietony na portalu erotycznym, odwiedza lokale swingerskie i bywa na pokazach BDSM. Fascynuje ją japońska sztuka Shibari, a w swoich tekstach stara się łączyć mistycyzm z erotyką i naturalnym ludzkim dążeniem do spełniania pragnień. Nie uznaje tematów tabu, a seksualność człowieka jest pasją jej życia.

Uczennica od Catrina Curant możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć