TOPR. O psie, który został ratownikiem - audiobook
4.14 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 56)

TOPR. O psie, który został ratownikiem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.78
Audiobook - polecana oferta: 29.25
wciąż za drogo?
34.19 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
26.59 zł
29.25 zł Lub 26.33 zł
37.99 zł
37.99 zł Lub 34.19 zł
30.16 zł
34.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Był sobie pies” albo… „dawno, dawno temu był sobie pies”. Tak można by zacząć opowieść o bohaterze tej książki, gdyby była bajką. Bajką jednak nie jest. Audiobook „TOPR: O psie, który został ratownikiem” to prawdziwa historia o psach, które ratują ludzi w górach. A zatem ani „dawno temu”, ani tym bardziej „był sobie”, bo wciąż jest. On i jego koledzy. Są na każde wezwanie.

Vero nie wiedział, że zostanie ratownikiem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ba, nawet nie chciał nim zostać. Zamierzał być po prostu szczęśliwym, beztroskim psem. Stanął tymczasem przed wyzwaniami, które go przerażały, i oczekiwaniami, które go przerastały. Tak przynajmniej mu się wydawało, zwłaszcza gdy przyszło mu się zmierzyć z żelaznym smokiem! Gdy musiał nauczyć się wskakiwać do helikoptera, a potem z niego wyskakiwać! A wiecie, jak trudno znaleźć człowieka pod śniegiem? Vero uczył się tego długo i o mało nie zwątpił w siebie. Na szczęście miał Dolinę, mądrą i życzliwą przyjaciółkę. I miał swojego Pana, któremu ufał.

Chcecie poznać losy czworonożnych ratowników górskich
Chcecie dowiedzieć się, jak zostają jednymi z najlepszych psów lawinowych na świecie?
Chcecie poczuć, jak to jest założyć na grzbiet czerwone szelki z błękitnym krzyżem?
Posłuchajcie opowieści Vera, owczarka niemieckiego, który przez dekadę służył w elitarnej grupie TOPR-u.

Wszyscy bohaterowie tej książki istnieją lub istnieli naprawdę. Nawet ich imiona są prawdziwe. Sekcja psów lawinowych, w której jest obecnie siedem psów, działa w TOPR-ze od lat 70. ubiegłego wieku – i ma się doskonale.

Audiobooka interpretuje Andrzej Hausner.

TOPR. O psie, który został ratownikiem od Beata Sabała-Zielińska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć