Łowy: 10 trzymających w napięciu opowiadań erotycznych
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Łowy: 10 trzymających w napięciu opowiadań erotycznych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - polecana oferta: 17.99
wciąż za drogo?
17.99 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
16.65 zł
18.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Co tu robisz? – zapytał, chociaż miał ochotę potrząsnąć nią i krzyczeć. Miał też ochotę rzucić ją na łóżko.

– Chcę cię zatrudnić.

– Nie. – Minął ją i wszedł do domu, chciał trzasnąć drzwiami, ale zamiast tego trzymał je, czekając, aż Tajfun wejdzie. Weszła i ona. Była inna niż wcześniej, wydawała się dojrzalsza, a gdy ściągnęła płaszcz, wciągnął z sykiem powietrze. Pod płaszczem była naga".

Porwana dziewczyna, wichura i niebezpieczny mężczyzna. „Córka Oligarchy” to sensacyjna historia spotkania dwójki ludzi w sytuacji, w której jedno jest pewne: ktoś zginie. Anastazja może wygląda na niewinną dziewczynę, którą trzeba ratować z opresji, ale czy córka multimilionera słynącego z ciemnych interesów może być niewinna? Jacek próbuje ułożyć sobie życie na nowo, z dala od świata przemocy, w którym żył niegdyś. Jednak czasami wybory nie są takie oczywiste, i gdy w środku lasu wpada na niego pobita i ścigana kobieta – będzie musiał zabijać, aby ją uratować.

Niebezpieczni mężczyźni z mroczną przeszłością i tajemnicze femme fatale, które potrafią zachować zimną krew w najtrudniejszej sytuacji.

Detektywi, kryminaliści, łowczynie i ich ofiary... ale czy na pewno są one tak bezradne, na jakie wyglądają?

Gdy spotkają się dwie nietuzinkowe, charyzmatyczne osobowości, powietrze między nimi aż iskrzy od erotycznego napięcia. Ich relacja jest pełna namiętności, ale często również toksyczna. Romans tych dwojga jest jak… zaproszenie do piekła. Wchodzisz wyłącznie na własne ryzyko, bo po przekroczeniu tej bramy nic już nie będzie takie samo.

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań przesyconych mrocznym erotyzmem, z domieszką kryminału i thrillera. Dla miłośników i miłośniczek mocnych wrażeń!

Robota do zrobienia

Łowy

Córka oligarchy

Sherlock Holmes i sprawa niedojrzałych czereśni

Niemożliwość pożegnań

Wieczne róże: Tajemniczy ogrodnik

Zaginiona dziewczyna

Velvet

Niebezpieczne uzależnienie

Wieczorny spacer

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki i autorów LUST: Annah Viki M., Alessandra Red, Catrina Curant, Maja Margasińska, SheWolf, Nadia Drozd, Victoria Październy, B. J. Hermansson, B. A. Feder, Mila Lipa.

Łowy: 10 trzymających w napięciu opowiadań erotycznych od B. J. Hermansson, Annah Viki M., SheWolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć