Wybrzeże szpiegów
4.39 / 5.00 (liczba ocen: 39410)

Wybrzeże szpiegów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.80
Audiobook - najniższa cena: 29.94
wciąż za drogo?
23.80 zł
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
30.90 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
34.85 zł Lub 31.37 zł
34.98 zł
35.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tess Gerritsen – autorka, która powołała do życia słynny duet Jane Rizzoli i Maura Isles, rozpoczyna nową serię z Maggie Bird, byłą agentką CIA, w roli głównej. Czy kobieta, która kiedyś była szpiegiem, zdoła uciec przed demonami swojej przeszłości?

Świeża i ekscytująca powieść szpiegowska.
Mistrzyni thrillerów medycznych w zupełnie nowej odsłonie!

Po odejściu z CIA Maggie Bird zamieszkała w położonym nad oceanem miasteczku Purity w stanie Maine i próbowała wymazać wspomnienie nieudanej misji, która zakończyła się tragedią. Teraz żyje spokojnie na własnej farmie, mając nadzieję, że groza wydarzeń, które zmusiły ją do zrezygnowania z pracy w Agencji, już nie powróci.

Kiedy jednak na jej podjeździe pojawia się ciało, Maggie wie, że to wiadomość od dawnych wrogów, którzy o niej nie zapomnieli. Zwraca się więc do grupy starych przyjaciół z prośbą o pomoc w odkryciu, kto i dlaczego ją nęka. Dawni agenci CIA, którzy stworzyli Klub Martini, może i najlepsze lata mają za sobą, ale nadal nie brakuje im kilku przydatnych umiejętności. I chętnie skorzystają z nich ponownie, by choć trochę urozmaicić nudnawą emeryturę.

Plany komplikuje im Jo Thibodeau, szefowa policji w Purity. Przywykła raczej do problemów z hałaśliwymi turystami niż zabójstw, jest zdziwiona niechęcią Maggie do dzielenia się informacjami oraz osobliwym kręgiem jej znajomych, którzy wydają się wyprzedzać policję na każdym kroku.

Duchy przeszłości powróciły, ale przy wsparciu przyjaciół – i zaintrygowanej Thibodeau – Maggie spróbuje ocalić swoje spokojne życie, które starannie zbudowała.

Dwie rzeczy są pewne: nie chcielibyście spotkać członków Klubu Martini na swojej drodze – a po przeczytaniu finałowej sceny nie będziecie mogli doczekać się następnej części!

Ebook „Wybrzeże szpiegów” to lektura idealna dla fanów Kulawych koni Micka Herrona i serii Czwartkowy Klub Zbrodni Richarda Osmana!

Gerritsen to urodzona mistrzyni porywających fabuł, a dzięki tej nowej serii jej talent błyszczy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Gorąco polecam! – Lee Child

Wybrzeże szpiegów od Tess Gerritsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bycie przewidywalnym jest podstawowym błędem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć