ebook Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć
3.26 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 51.90
wciąż za drogo?
72.00 złpremium: 48.00 zł Lub 48.00 zł
-35% 51.90 zł
68.00 zł Lub 61.20 zł
70.40 zł Lub 63.36 zł
80.00 zł
65.85 zł
67.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Od upiornego pola bitwy w wojnie secesyjnej, przez wojenny park tematyczny w Wietnamie i wszechpotężny mózg autystycznego chłopca, po wstrząsającą historię psychowampirów - oto podróż do świata strachu i tajemnicy, umysłowej strefy zmroku, w której wizyta przyprawia o dreszcz.

Dan Simmons to nadzwyczajny artysta, z którym w wybranej przez niego dziedzinie niewielu może się równać. Nieograniczony talent każe mu stale przekraczać granice gatunków, a przy tym pozwala drażnić umysły i poruszać serca.

Przedstawiamy dziś zbiór jego znakomitych opowiadań, olśniewających arcydzieł szeroko rozumianej fantastyki (zawierający między innymi "Sieroty z Helisy", czyli nagrodzony Locusem powrót do uniwersum Hyperiona), których autor popisuje się niepowtarzalnym mistrzostwem stylu, zapierającą dech w piersiach pomysłowością i bezbłędnym wykonaniem. To jeden z prawdziwych gigantów współczesnej fantastyki.

Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć od Dan Simmons możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć