ebook Bad Move - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 99)

Bad Move - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 42.40
Audiobook - najniższa cena: 44.86
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
44.86 zł Lub 40.37 zł
49.90 zł
49.90 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ktoś zna jej sekret i zamierza go ujawnić…

Everlee Sanders to spokojna uczennica rozwijająca z zaangażowaniem dziennikarskie pasje. Siedemnastolatka prowadzi szkolne radio oraz gazetkę, dobrze radzi sobie na zajęciach i stara się trzymać z daleka od kłopotów. Przynajmniej do dnia, w którym poznaje Deona Carmana i podejmuje pewną złą decyzję.

Ma nadzieję, że nikt się o tym nie dowie, jednak szybko pojawiają się komplikacje. Okazuje się, że Deon zostanie niedługo przybranym bratem najlepszej przyjaciółki Ever, a ona szczerze go nienawidzi, w dodatku będzie chodził do tego samego liceum i grał w szkolnej drużynie koszykarskiej. Przy okazji chłopak nie zamierza zapomnieć o tym, co zaszło między nimi…

Wkrótce Everlee zaczyna dostawać wiadomości z pogróżkami i obawia się, że jej tajemnice wyjdą na jaw, co mogłoby bardzo utrudnić jej życie. Wystarczy jeden zły ruch i będzie po wszystkim.

Tylko jak wykonać dobry, kiedy nie wiadomo, kto dokładnie jest przeciwnikiem?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Audiobooka interpretują Nikodem Kasprowicz i Kim Sayar.

Bad Move od Agata Polte możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć