ebook Świat według Joan Didion
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 140)

Świat według Joan Didion
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.82
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
32.82 zł Lub 29.54 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
32.92 zł
34.72 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

NAJBARDZIEJ OCZEKIWANA KSIĄŻKA ROKU

Intymna eksploracja życia i twórczości Joan Didion, jednej z najbardziej wpływowych pisarek i dziennikarek XX wieku. Ilustrowana zdjęciami opowieść o miejscach, ludziach i przedmiotach, które ją inspirowały.

Zmarła w 2021 roku Joan Didion była pisarką, przełomową dziennikarką, eseistką, powieściopisarką i scenarzystką, ale także wnikliwą obserwatorką, która skupiała się na wymownych szczegółach życia. Jej spostrzeżenia w dalszym ciągu wpływają na twórców, zachęcając ich do zostania uważnymi obserwatorami świata i pozbawionymi sentymentów krytykami. Świat według Joan Didion to medytacja na temat ludzi, miejsc i przedmiotów, które napędzały prozę tej wybitnej kobiety.

Evelyn McDonnell, uznana dziennikarka, eseistka, krytyczka, feministka, interpretuje wizje Didion. Odkrywa świat widziany jej oczami i bada jej twórczość w rozdziałach poświęconych konkretnym fizycznym motywom pisarstwa Didion. To literacka towarzyszka wyruszających w nowe podróże i przewodnik po innym widzeniu świata. Radykalnie zmieni sposób, w jaki poznajesz świat i pomoże ci odpowiedzieć na pytanie, kiedy siedzisz w kawiarni, w samolocie czy pociągu i rozmyślasz o przyszłości: Co widziałaby Joan Didion?

Świat według Joan Didion od Evelyn McDonnell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć