Masz to, czego chciałaś: Antologia erotyki świąteczno-sylwestrowej
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Masz to, czego chciałaś: Antologia erotyki świąteczno-sylwestrowej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.49 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.34 zł
22.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Patrzyła, jak zamawia u barmana dwa kieliszki martini. Następnie wziął po jednym w każdą dłoń i zaczął iść w jej kierunku. W tym momencie ocknęła się i z powrotem znalazła w swoim ciele. Widząc, jak zbliża się w jej stronę, wpadła w panikę i zaczęła się nerwowo zastanawiać, co w ogóle ma mówić. Nie zakładała na poważnie, że tego wieczoru będzie musiała rozmawiać z kimś, kogo nie zna."

Cztery kobiety w różnym wieku odkrywają, że żadna z nich nie ma planów na sylwestra. W ramach zabawy i ekscytującego eksperymentu postanawiają zamieścić wspólne ogłoszenie, że poszukują partnera na ten wyjątkowy wieczór. Gdy nadchodzi ustalona pora, zbierają się w hotelowym barze, czekając w napięciu na to, co się wydarzy...

"Noc sylwestrowa" to urocze opowiadanie erotyczne pełne namiętności i nieoczekiwanych spotkań.

Boże Narodzenie tuż, tuż. Samotne święta z jednej strony pogłębiają poczucie pustki, ale z drugiej... wcale nie muszą być szare i nudne.

A gdyby tak zamówić sobie pod choinkę prezent specjalny? Wystarczy odrobina wyobraźni i inwencji, by wziąć sprawy w swoje ręce. Pójść na szaloną imprezę sylwestrową, poznać nowych ludzi, przeżyć coś niesamowitego. I kto wie, może wydarzy się świąteczny cud?

Nigdy nie jest za późno, by uwierzyć w Świętego Mikołaja... i znaleźć miłość.

W skład zbioru wchodzi 9 pełnych uroku i zmysłowości opowiadań z magią świąt i wzbierającą falą namiętności w tle:

Nie pozwól odejść

Na jej zasadach

Dziewczyna pod choinkę

Sylwester: Kraina snów

Najlepsze odwołane święta

(Nie) czekając na cud

Morena, bogini zimy

Rozbłysk

Noc sylwestrowa

Masz to, czego chciałaś: Antologia erotyki świąteczno-sylwestrowej od Catrina Curant, Annah Viki M., Ewelina Nawara, Victoria Październy, Alessandra Red, SheWolf, Erika Svensson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć