Wielki test umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży 10-15 lat. Pomoc edukacyjna do druku
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wielki test umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży 10-15 lat. Pomoc edukacyjna do druku
ebook: pdf

Wydawca:  Self-publishing
E-book - najniższa cena: 34.18
wciąż za drogo?
34.18 zł
36.78 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Wielki Test Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży 10-15 lat" to innowacyjne narzędzie edukacyjne, które zmienia sposób, w jaki młodzi ludzie uczą się o interakcjach społecznych i emocjonalnych. Tworzony został z myślą o pomocy edukacyjnej dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów, trenerów umiejętności społecznych, doradców zawodowych oraz rodziców. E-book ten zawiera 100 pytań w 10 kategoriach, test pokrywa obszary takie jak rozpoznawanie i wyrażanie emocji, komunikacja, empatia, rozwiązywanie konfliktów i efektywna współpraca w zespole, asertywność, przeciwdziałanie przemocy, rozwiązywanie sytuacji trudnych. Każde pytanie zawiera jedną prawidłową i dwie błędne odpowiedzi, co ułatwia zrozumienie i prowadzenie dyskusji.

Elastyczna struktura gry pozwala na dostosowanie jej do różnych potrzeb i stylów nauczania, sprawdzając się zarówno w pracy indywidualnej, w parach, jak i grupowej. Po zakupie testu odbiorca otrzyma: plik z opisem (instrukcja i warianty przeprowadzenia gry), 100 pytań wraz z możliwością wyboru a) b) c) dla uczestników, skrypt pytań z odpowiedziami i skrótowym omówieniem dla prowadzącego.

Wielki test umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży 10-15 lat. Pomoc edukacyjna do druku od Katarzyna Płuska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć