ebook Do ostatniej kropli krwi - audiobook
3.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 71)

Do ostatniej kropli krwi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 34.52
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
34.52 zł Lub 31.07 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.72 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejny tom „Pól dawno zapomnianych bitew”, bestsellerowej space opery wydawanej równolegle w USA. Audiobook „Do ostatniej kropli krwi” to kontynuacja wydarzeń, które czytelnik poznał na kartach „Uderzenia wyprzedzającego”. Plany separatystów legły w gruzach, gdy chirurgiczne uderzenie w Instytut skończyło się kataklizmem na skalę planety, całkowicie zmieniając sytuację ruchu oporu…

Ludzkości grozi wojna domowa na nieznaną wcześniej skalę, a kapitan Bukowski staje przed nowym wyzwaniem: musi odkryć, czy zagłada Delty Centuriona była wynikiem ludzkiego błędu, czy skalkulowanym na zimno zamachem, a jeśli tak, to kto za nim stał?

Czy w szeregach bojowników o wolność kryją się wpływowi agenci wroga? A może ruch oporu nie jest wcale takim monolitem, jakim z pozoru się zdaje?
Odpowiedzi na te, i wiele innych fundamentalnych pytań, muszą zostać znalezione, zanim obie strony konfliktu nie przekroczą granicy, zza której nie będzie już powrotu.

Audiobooka interpretuje Wojciech Masiak.

Do ostatniej kropli krwi od Robert J. Szmidt możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć