ebook Wilk i Polny Kwiat
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 3439)

Wilk i Polny Kwiat
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 30.03
Audiobook - najniższa cena: 37.70
wciąż za drogo?
38.61 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
32.90 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
38.61 zł Lub 34.75 zł
42.90 zł
30.03 zł
39.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiedziała, że przed tym życiem nie ma ucieczki.

Kiedy Aster była młoda, przepowiedziano, że jej przeznaczeniem będzie król faerie. Tak też się stało. Córka generała jako siedemnastolatka wyszła za księcia, który po niespodziewanej śmierci starszego brata został królem. Aster wierzyła, że nic nie zakłóci jej szczęścia u boku ukochanego. Gdy jednak nie mogła zapewnić mężowi tego, czego pragnął najbardziej na świecie, przekonała się, że nic nie jest dane raz na zawsze.

W poszukiwaniu bezpiecznego schronienia Aster ucieka bardzo daleko od domu. To tam spotyka jednookiego wojownika, który jest równie przerażający, co piękny. Chęć zemsty na niewiernym mężu i pożądanie zlały się w jedno nieodparte pragnienie. Wystarczyło kilka dni i nocy z tym dzikim, nieokiełznanym mężczyzną, aby Aster zapragnęła życia, jakie nigdy nie było jej pisane. Wiedziała bowiem, że mimo więzi, która ich połączyła, należy i zawsze należeć będzie do innego. Gdy jej prawdziwa tożsamość zostaje ujawniona, wszystko się komplikuje.

Czy wywalczą przyszłość, której pragną? A może chęć zemsty i dawne tajemnice zniszczą wszystko?

Wilk i Polny Kwiat od Ella Fields możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć