ebook Babcie w sieci miłości
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 36)

Babcie w sieci miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 35.92
wciąż za drogo?
-19% 35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
44.90 zł
35.90 zł
-19% 35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Anna Stańczyk to siedemdziesięcioletnia kobieta, która mieszka wraz z wnuczką w małym, przytulnym mieszkanku. Jest to osoba pełna energii, radości i pomysłów. Wolne chwile spędza na spotkaniach klubu seniora oraz na pogaduszkach z sąsiadką, a zarazem przyjaciółką Gabrielą. Ich przyjaźń jest dość specyficzna – potrafią sobie dogryzać, obrażać siebie nawzajem, lecz po chwili godzą się i są w stanie pomóc sobie w każdej trudnej sytuacji.

Jessica Miller to dwudziestoletnia wnuczka Anny. Jej zdaniem nauka jest obecnie najważniejsza i stara się w ogóle nie zwracać uwagi na mężczyzn. Sądzi, że tym sposobem uniknie wielu problemów, które w młodości popełniała jej matka.

Jej babcia ma zupełnie inne podejście – twierdzi, że jedno nie wyklucza drugiego. Według niej można być w szczęśliwym związku i wciąż studiować, nic przy tym nie tracąc.

Wraz z Gabrielą postanawiają znaleźć chłopaka, który spodoba się wnuczce. Czy założywszy konto na portalu randkowym, można kogoś poznać? Jak będą reagowali mężczyźni, którzy zobaczą, że na spotkania z nimi nie przychodzi Jessica, tylko jej babcia wraz z koleżanką?

„Babcie w sieci miłości” to książka pełna zwrotów akcji, wybuchów złości, nieporozumień, a także płaczu… ze śmiechu oczywiście.

Rekomendacje e-booka Babcie w sieci miłości:

Już od pierwszych stron autorka zafunduje Wam niezły ubaw! A Gabrysię oraz Anię pokochacie całym sercem. Spędziłam przemiły czas w towarzystwie tych dwóch szalonych pań! Kolejny raz widać, że autorka ma duże poczucie humoru i świetnie odnajduje się w powieści komediowej. Idealna lektura na poprawę humoru! Bardzo serdecznie polecam! Niekontrolowane wybuchy śmiechu podczas czytania gwarantowane! – Basia, Bunia_czytaksiazke2701

„Babcie w sieci miłości” to książka o przyjaźni dwóch dojrzałych kobiet, które są zdolne do wszelkich poświęceń w imię miłości i dobra swojej rodziny. Autorka po raz kolejny daje czytelnikowi potężną dawkę humoru i udowadnia, że świetnie odnajduje się w powieściach humorystycznych, ale też zostawia jasny przekaz: nie warto zamykać się na innych ludzi, nigdy! Bo obecność drugiej osoby jest niezwykle ważna niezależnie od wieku. Serdecznie polecam. – Justyna, mloda_mama_czyta

O e-booku Babcie w sieci miłości blogerzy napisali:

Uśmiałam się nie raz i ubawiłam przy tej powieści komediowej wyśmienicie. Spodobały mi się nie tylko główne bohaterki, czyli Anna i Gabriela, ale wszyscy, którzy pojawiali się w ich otoczeniu. Jeśli autorka zdecyduje się na kontynuację ich matrymonialnych przygód, to ja z przyjemnością po nią sięgnę. - Bookieciarnia - Joanna

Babcie w sieci miłości od Dagmara Rek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przyznaję z ogromną przyjemnością, że obie babcie oraz ich zwariowane pomysły zdobyły moją czytelniczą sympatię. Najbardziej byłam ciekawa, jak babcie wybrną z sytuacji, ze na spotkanie przychodzą właśnie one a nie Jessica.
Kiedy wypełniając formularz na owym portalu randkowy, zrobiły jeden drobny błąd, wiedziałam że wyniknie z tego niezły ambaras.
Uśmiałam się nie raz i ubawiłam przy tej powieści komediowej wyśmienicie. Spodobały mi się nie tylko główne bohaterki, czyli Anna i Gabriela, ale wszyscy, którzy pojawiali się w ich otoczeniu.

Z przyjemnością również zauważyłam, że przy takiej lekkiej powieści autorka zafundowała nam czytelnikom sporo zaskakujących zwrotów akcji. Zabieg ten nadał książce wyśmienitego tempa i poczucia, ze z pewnością nie można się przy niej nudzić.
Dodatkowo na uwagę zasługuje wyjątkowa przyjaźń pomiędzy babciami sąsiadkami. Czasami szorstka, a nawet wręcz oziębła, posługująca się wyjątkowym językiem komunikacji zrozumiałym tylko dla obu Pań. Życie również bywa kanciaste, zatem tym bardziej doceniam to w jaki sposób autorka przedstawiła relacji pomiędzy obiema starszymi Paniami.

Ja również zapałałam do nich sympatią i jeśli autorka zdecyduje się na kontynuację ich matrymonialnych przygód, to ja z przyjemnością po nią sięgnę.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Bookieciarnia
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć