ebook Cios za cios - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 22)

Cios za cios - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 37.30
Audiobook - polecana oferta: 37.32
wciąż za drogo?
39.51 złpremium: 26.34 zł Lub 26.34 zł
-14% 37.32 zł Lub 33.59 zł
43.90 zł
43.90 zł
37.30 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W wesołym miasteczku spacerujący z synem mężczyzna odkrywa zwłoki młodej kobiety. Nikt nie spodziewa się, że nie jest to pojedyncza tragedia, ale część ciągu dramatycznych zdarzeń, który ktoś w końcu musi przerwać.

Dagmara Zatorska, zadziorna fanka wszelkich sportów, a w szczególności boksu i crossfitu, rozkręca agencję detektywistyczną. Dla dobra rodziny swoją przyszłość wiąże z nudnymi sprawami z zakresu przestępstw gospodarczych. Wszystko po to, aby się nie narażać, a tym samym nie obciążać rodziców kolejną tragedią - trzy lata wcześniej w wypadku motorowym zginął jej brat.

Niespodziewanie dostaje pierwsze zlecenie, do którego wraz ze wspólnikiem, przystojnym Brazylijczykiem Carlosem, podchodzą bardzo poważnie.

Jednocześnie znajoma jej mamy próbuje zaangażować ją do przyjrzenia się sprawie morderstwa jej córki. Dagmara odmawia, jednak gdy dostrzega podobieństwo do bieżących wydarzeń, o których rozpisuje się prasa, coraz trudniej jej trzymać się na dystans.

Sprawa coraz mocniej ją wciąga, aż w końcu pochłania bez reszty, czego skutki zaskakują wszystkich.

Audiobooka interpretuje Filip Kosior.

Cios za cios od Agnieszka Peszek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć