ebook Dom kości
3.12 / 5.00 (liczba ocen: 1214)

Dom kości

Kategoria:  / /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Prawdziwa gratka dla fanów Grahama Mastertona – mrożąca krew w żyłach powieść „Dom kości” i trzy opowiadania mistrza literatury grozy w jednym wydaniu. John, młody mężczyzna marzący, by zostać gwiazdą rocka, rozpoczyna pracę w agencji nieruchomości pana Vane’a w Streatham. Właściciel to dziwny i tajemniczy osobnik, skrywający mroczny i niebezpieczny sekret. John dowiaduje się, że pan Vane posiada specjalną listę domów, których sprzedażą nie pozwala się nikomu zajmować. Odwiedzający je ludzie znikają w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem w jednym z budynków robotnicy natrafiają na dziesiątki szkieletów. John wraz z grupką przyjaciół odkrywa przerażającą prawdę na temat potężnych mocy zagnieżdżonych w ścianach domostw. Rozpęta się koszmar, jakiego nie przeżyli nawet w najgorszych snach.Do powieści zostały dołączone trzy opowiadania Grahama Mastertona: „Szara Madonna”, „Kształt bestii” i „Pośpieszny potwór”.

Dom kości od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W większości pustych domów panuje atmosfera grozy. Nie mury tworzą dom, a mieszkający w nich ludzie. Budynki jako takie są martwe.
Różnica między odwagą a tchórzostwem polega tylko na tym, czy umie się spojrzeć strachowi w oczy.
Historię tworzą ludzie, nie duchy.
Nie mury tworzą dom, a mieszkający w nich ludzie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć