ebook Kindness
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Kindness
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 32.22
Audiobook - najniższa cena: 44.41
wciąż za drogo?
34.11 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-14% 32.22 zł Lub 29.00 zł
37.90 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
32.20 zł
34.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Spin off do powieści „Nefarious”. Wallace Clayton marzył o stypendium sportowym, które miało zapewnić mu przyszłość. Nic z tych planów jednak nie wyszło. Teraz jest studentem drugiego roku i próbuje przepracować traumę. Jego przyjaciel Matt Sutton także próbuje wyjść na prostą, ale jego droga krzyżuje się z pyskatą Bethany Harris. Czy tych dwoje znajdzie nić porozumienia? Czy Matt otrzyma w końcu swoją szansę?

Wallace Clayton pragnął tylko jednego – stypendium sportowego, które mógł otrzymać w zamian za zdobycie mistrzostwa na zawodach międzystanowych. Był kapitanem licealnej drużyny koszykarskiej i marzył o studiach w Nowym Jorku i miejscu w drużynie NBA Knicks. Sport był dla niego wszystkim i to doprowadziło do tragedii. Teraz jest studentem drugiego roku i próbuje przepracować traumę z przeszłości.

Tymczasem jego przyjaciel Matt Sutton stara się nie wychylać i wieść w miarę spokojne życie na uniwersytecie w Baltimore, jednak pewnego dnia na jego drodze staje pewna pyskata nieznajoma.

Bethany Harris jest wyjątkowo negatywnie nastawiona do chłopaka, który wydaje się pojawiać wszędzie, gdzie ona się znajduje. Dziewczyna nie może zrozumieć, dlaczego Matt non stop za nią chodzi, oferując jej swoją pomoc. Zdaje się, że tych dwoje nigdy nie dojdzie do porozumienia. Dopiero w kolejnym roku akademickim coś zaczyna się zmieniać.
Czyżby Matt otrzymał w końcu swoją szansę?

Informacja od wydawcy:
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18. roku życia.

Kindness od Anna Wilman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć