ebook Cipher - audiobook
4.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 32908)

Cipher - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.30
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
35.91 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
19.95 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bestseller „Wall Street Journal”, którego autorka ukończyła FBI National Academy i dowodziła jednostką specjalną. Powieści Isabelli Maldonado sprzedają się w milionach egzemplarzy i zdobywają liczne nagrody. Zostały przetłumaczone na 22 języki. „Nina Guerrera, ocalona przed brutalną zbrodnią, konfrontuje się ze swoimi lękami, polując na seryjnego mordercę. W audiobooku «Cipher» jest wszystko: analiza kryminalna, brutalna zbrodnia, dynamiczna akcja i twarda bohaterka, która stawia czoła ostatniemu mężczyźnie na ziemi, którego chciałaby ponownie spotkać” – „Kirkus Reviews”

MALDONADO to pisarka, którą warto obserwować. Gdy czytasz jej książki, nie masz wątpliwości, że jej wiedza płynie z praktyki.
– „Publishers Weekly”

Thriller „Cipher” zajął odpowiednio drugie i trzecie miejsce na listach bestsellerów Kindle Store Amazon.co.uk oraz Amazon.com. Powieść została zekranizowana przez Amazon Studio. W główną rolę – Niny Guerrery – wcieliła się znakomita Jennifer Lopez.

Nina Guerrera w wieku szesnastu lat wymknęła się z rąk seryjnego mordercy. Jedenaście lat później staje się rozpoznawalna, gdy nagranie wideo z jej starcia z napastnikiem zostaje udostępnione w sieci, i zyskuje rzeszę fanów, którzy podziwiają jej odwagę oraz siłę. Ogląda je także porywacz Niny i ponownie obiera ją za cel. Kobieta szybko zdaje sobie sprawę, że tylko ona – jedyna osoba, która go poznała – może powstrzymać ten koszmar.

Audiobooka interpretuje Zofia Zoń.

Cipher od Isabella Maldonado możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć