ebook Kreatywność na 33 sposoby. Odkryj swój twórczy potencjał - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Kreatywność na 33 sposoby. Odkryj swój twórczy potencjał - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.50
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
13.90 zł Lub 12.51 zł
53.10 złpremium: 35.40 zł Lub 35.40 zł
59.00 zł
26.55 zł
-40% 26.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Umiejętności twórcze można ćwiczyć. Dowiedz się jak i... praktykuj twórcze myślenie!

Nie ma kreatywności bez pomysłowości: Posłuchaj rozmowy z Autorem!

Przedmioty nie mogą być kreatywne: Ekspert o tajnikach bycia twórczym

Kreatywność, zdolność do nieszablonowego spojrzenia na powierzone zadania i twórcza pomysłowość ― oto, czego wielu pracodawców wymaga od swoich pracowników. Niestety, ani szkoły, ani wyższe uczelnie nie stawiają tych umiejętności na pierwszym, drugim czy nawet dziesiątym miejscu na liście sprawności, z jakimi ich absolwenci powinni opuszczać mury placówek edukacyjnych. Dodatkowo okazuje się, że rzeczywistość, w której funkcjonujemy ― fundowany nam przez nią nieustanny stres, zalew wyczerpujących emocjonalnie i intelektualnie treści z mediów społecznościowych itd. ― nie sprzyja rozwijaniu twórczego myślenia. Jesteśmy po prostu zbyt zmęczeni na wymyślanie na nowo czegokolwiek.

Czy zatem jesteśmy skazani na kreatywną bezradność? Absolutnie nie!

Jeśli Twoja praca czy też dowolna inna aktywność wymaga kreatywności, a Ty czujesz, że potrzebujesz pomocy w tym zakresie ― oto ona. Kreatywność na 33 sposoby. Odkryj swój twórczy potencjał to poradnik przygotowany przez specjalistę, profesora "kreatologii" i trenera kreatywności, który od lat uczy swoich studentów, jak odkrywać w sobie i rozwijać zdolność twórczego myślenia, a następnie korzystać z niej w działaniu. W krótkich, kilkustronicowych rozdziałach autor opisuje najważniejsze zagadnienia związane z uprawianiem i doskonaleniem kreatywności. Proponuje także ćwiczenia i metody autodiagnozy, dzięki którym "zmierzysz i zważysz" poziom swoich umiejętności twórczych, a także uzyskasz indywidualną perspektywę. A to otworzy przed Tobą szansę, by ruszyć dalej ― wypłynąć na kreatywne wody, na twórcze morza i oceany.

Audiobooka interpretuje Mikołaj Krawczyk.

Kreatywność na 33 sposoby. Odkryj swój twórczy potencjał od Krzysztof J. Szmidt możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć