Erotyczny alfabet: E jak Ekshibicjonizm
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: E jak Ekshibicjonizm
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.59
Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
17.99 złpremium: 9.99 zł Lub 9.99 zł
15.59 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
16.79 zł
18.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„– Dzień dobry, poproszę bilety do kontroli. – Mężczyzna zdawał się nie widzieć dłoni Adama między moimi udami. Ten w tym czasie nie przestawał mnie pocierać. Chciałam go skarcić, odsunąć, ale wezbrała we mnie jakaś niemoc. – Pan u mnie kupował, to pan nie musi – zwrócił się do Adama konduktor – ale od pani poproszę bilecik.

Drżącymi rękoma sięgnęłam po torebkę leżącą obok i zaczęłam szukać portfela, w którym znajdował się bilet. Nie mogłam się skupić, gdyż palce Adama poczynały sobie śmiało w moim wnętrzu. Chciałam rozłożyć nogi i błagać, by zrobił to mocniej, jednocześnie świadoma, że konduktor jest tego świadkiem".

Bohaterowie i bohaterki zbioru „E jak ekshibicjonizm" podobnie jak narratorka otwierającego opowiadania „Pociąg" fantazjują o znalezieniu się w niedwuznacznej sytuacji na cudzych oczach. Rozpędzony pociąg, ciemny park czy zacisze mazurskiego lasu – każde z tych miejsc kryje w sobie potencjał do przekroczenia granic. Zaryzykujesz?

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych:

Pociąg

Maliny

Hamburg DOM: Obserwowani

Przypływ żądzy

Lubię, jak patrzysz

Cisza na planie, kamera, sex!

Podglądana

Stephanie, voyeur bez żadnych zahamowań

Licytacja

Dla nieznanej publiczności

Erotyczny alfabet: E jak Ekshibicjonizm od Catrina Curant, Fabien Dumaitre, B. J. Hermansson, Annah Viki M., Victoria Październy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć