Erotyczny alfabet: D jak Dominacja
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Erotyczny alfabet: D jak Dominacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.59
Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
17.99 złpremium: 9.99 zł Lub 9.99 zł
15.59 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
16.79 zł
18.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„– Lubisz, jak inni patrzą?

Jej słowa wwiercają mi się w mózg, który wybucha setką fajerwerków. Nie wiem, co chce ze mną zrobić, ale wiem, że chcę tego. Przez chwilę zapominam o tobie. Istnieje tylko ona i ten przedmiot, który rozpycha się w moim wnętrzu. Jestem bezwolna, w sidłach rozkoszy, w sidłach namiętności, która pochłania moje ciało. Przestaje się cokolwiek liczyć poza obietnicą spełnienia. Uczucie jednoczesnego oddania i zniewolenia otula mnie przyjemnym ciepłem. Nie muszę nic robić, nie muszę myśleć, mogę jedynie trwać i brać".

Bohaterka opowiadania „Licytacja", podobnie jak wszyscy bohaterowie i bohaterki zbioru „D jak dominacja", niespodziewanie dla samej siebie odkrywa rozkosz płynącą z dynamiki seksualnej dominacji – w tym przypadku poddania się grupie kobiet i mężczyzn. Poznaj wszystkie odmiany rozkoszy, jaką otwierają praktyki BDSM: w parze i w grupie, prywatnie i publicznie, z punktu widzenia dominujących i zdominowanych. Czy pozwolisz sobie odnaleźć się w tych rolach?

W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań erotycznych:

Do usług

Licytacja

Weselna fucha

Błękit

Zakazana rozkosz

Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa

Brzoskwiniowa rozkosz

Bieguny

Zdominowany

Praktykantka

Erotyczny alfabet: D jak Dominacja od Nina Alvén, Catrina Curant, Elena Lund, Alicia Luz, Annah Viki M., Victoria Październy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć