ebook Fatum
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 42)

Fatum
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.00
wciąż za drogo?
30.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dalsze losy Karoliny Ciesielskiej, bohaterki "Obłędu", której zdolności jasnowidzenia pomogły ująć psychopatycznego mordercę. Młoda kobieta wraca z Tybetu, dokąd wyjechała, żeby odzyskać wewnętrzny spokój po ciężkich przeżyciach. Karolina pragnie rozwiązać zagadkę śmierci swojej praprababki – Dobromiły, jednak jej powrót nakłada się z kolejną falą morderstw.

Czy zdolności Karoliny pomogą znów w ustaleniu sprawcy? Czy znajdzie siły, żeby walczyć z nienawiścią, która ją otacza? Czy uda się jej oszukać fatum, na które jest skazana.

Rekomendacje e-booka Fatum:

Jolanta Bartoś znów szarpie naszymi emocjami, a fabuła jej nowej powieści wbija w fotel. Autorka, niczym doświadczony pilot, steruje naszymi zmysłami, docierając do najgłębszych zakamarków ludzkiej percepcji. Wchodzimy wprost w otchłań zła. Emocje nie opadną, dopóki nie wylądujemy na ostatniej stronie tej zapierającej dech w piersiach historii. Mroczne FATUM – przeznaczone dla czytelników o mocnych nerwach. - Tomasz Kosik, Czyt-NIK

Jolanta Bartoś nie ma litości dla swych czytelników. Po mrocznym Obłędzie przyszedł czas na... jeszcze mroczniejsze Fatum. W niesamowitej, literackiej podróży z autorką zmierzymy się z tym wszystkim, co kryje otchłań ludzkiego umysłu. Zaskakująca, odważna, dramatyczna. Fatum to powieść, która na długo zapadnie Wam w pamięć. Tu nie ma taryfy ulgowej. Przewracając kolejne karty książki, wkraczacie w inny wymiar thrillera. Gorąco polecam! - Ranata Przybysz, Diabelskie recenzje

Fatum od Jolanta Bartoś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć